04 Ocak 2017 Çarşamba 11:02
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm niçin yayınlanmadı?

Yılbaşı olduğu için bir hafta yayına ara veren Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. yeni bölüm fragmanı için heyecan dorukta. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır büyük güçlere çok yakınlaşmıştır. Özkan'ın elindeki dosyalara ulaşabilirse hem kendini hem de devlete düşman adamları yakalayacaktır.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm niçin yayınlanmadı?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölüm yılbaşı olduğu için bir hafta ertelendi. Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır ve Meryem Uzerli'nin paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni maceralar ile 10 Ocak Salı akşamı ekrana gelmesi bekleniyor. Merakla beklenilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54. bölümü fragmanı ise şimdilik yayınlanmadı.

CIA'nın Ünal'ı öldür emrine uymayarak Özeri öldüren Hızır, verdiği bu karar yüzünden zor halde kalacaktır. Hem Ünal'a hemde başka masa üyelerine gözdağı veren Hızır ölüm emri verdiği Ünal'ı öldürmeyerek CİA kafa tutar. Ancak bu yaptığının kuşkusuz bir yaptırımı olacaktır.

Verdiği kararın tehlikeli bir karar olduğunu, bundan sonrasının cehennem olduğunu bilen Hızır, ihanet eden kim olursa olsun ölecektir mesajını hem üyelere hemde CİA vermiştir.

Daha evvelce Ünal'ın dile getirdiği Suzi ise Türkiye'ye gelmiş ve Özkanı öldürmüştür. Hazır'ın bu kararından sonra Suzi'nin yeni amacı Hızır Reis olacaktır. Bebeğini kaybeden İlyas ise evliliği ile alakalı çok zor bir karar verecektir.

Ailesini ve Hızır'ı korumaya çalışan Ceylan'ı daha büyük bir mesuliyet beklemektedir. Çünkü Özer'in bırakılması karşılığı serbest kalan Hızır Ali'de Özer'in ölmesi ile bundan sonra tehlikededir.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com