25 Ağustos 2016 Perşembe 11:00
Sihibazlar Çetesi Sizlerle

2016 yılı film severler için adeta bir festivale dönüşmüş durumdadır. Çok sayıda film bu sene içinde izleyici ile buluşmuştur. Bunlardan biride sihirbazlar çetesi 2 filmi olmuştur. Daha önceki serisinde büyük bir beğeni kazanan, herkes tarafından ilgi duyulan ve çok ciddi bir gişe başarısı elde eden sihirbazlar çetesi yeni serisi ile iş başındadır. Suç ve gerilim konulu bu filmde inanılmaz aksiyon ve gerilim sahneleri bulunmaktadır. Bir ABD yapımı olan sihirbazlar çetesi filminde komedi sahneleride sizleri beklemektedir. Bu film için dev bir bütçe ayrılmıştır. Bu anlamda çok önemli bir iş ortaya çıkmış ve film 10 Haziran 2016 tarihinde tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de gösterime girmiştir. Gişe başarısı çok önemli noktalara ulaşmıştır. Filmi izleyemeyenler için gösterim yapan sinema salonları halen bulunmaktadır. Ancak, sinema salonları yerine bu filmi evinizde sevdiklerinizle birlikte web sitemizden izleyebilirsiniz.

Bunun için hemen web sitemizi ziyaret edin ve sihirbazlar çetesi 2 izle seçeneği ile bu filmi doyumsuz bir şekilde izlemeye başlayın. Sihirbazlar çetesi bazı gösteriler yapan bir ekiptir. İzleyiciden her zaman övgü alan ve her gösteride de daha iyisini sunan bir oluşumdur. Ekip yeni ve insanların nefeslerini zorlayacak bir gösteri için hazırlık yapmaktadırlar. Bu gösteri için FBI ajanlarından da yardım ve bazı destekler almaktadırlar. Bu sırada bazı olumsuz durumlar ortaya çıkmakta ve planlar bir anda alt üst olmaktadır. Sihirbazlar çetesi ekibinin tüm itibarı zedelenmiş ve insanlar gözünde zayıf bir hale gelmiştir. Bu itibarını yeniden iyi noktalara taşımak ve eski şöhretine kazanmak için zorlu bir sınav çeteyi beklemektedir. Çok zorlu bir soygun ve inanılmaz bir macera henüz yeni başlamaktadır. Filmin yönetmen koltuğunda Jon M. Chu oturmaktadır. Daha önceki filmlerinde olduğu gibi harika bir iş çıkarmıştır. Filmde çok ünlü isimler başrol oynamıştır. Bunlardan bazıları Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson gibi isimler olmuştur. Filmin bütçesi açıklanmasada çok büyük paralar harcandığı basında konuşulmaktadır. Ancak, biz film severler olarak bununla ilgilenecek durumda değiliz. Biz her zaman sonuca bakmalıyız. Bu anlamda da çok kaliteli bir film olduğu kesindir.

Sizde bu film hd yayın kalitesi ile izlemek ister misiniz? O zaman hiç vakit kaybetmeyin ve hemen online web sitemiz Hizliizlefilm'i ziyaret edin. Her filmde olduğu gibi bu filmde de Full hd sihirbazlar çetesi 2 izle seçeneği sizleri beklemektedir. İzlediğiniz tüm filmlerden sonra değerli yorum ve görüşlerinizi bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Bu bizim en çok önem verdiğimiz bir konudur. Bu nedenle bu duruma önem vermenizi rica ediyoruz. Yorum, fikir, görüş ve önerileriniz bizim yol haritamız olacaktır. Yaptığımız analizler sonucu gerekli güncellemeleri yapmakta ve sizlere daha iyisini sunmaya çalışmaktayız.

Kaynak: http://www.hizliizlefilm.net

Son Güncelleme: 19.09.2016 10:43
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com