12 Mayıs 2018 Cumartesi 16:37
Teknede Nişan Organizasyonları

Teknede Nişan Organizasyonları

Teknede nişan düzenlemek, son senelerde genç çiftlerimizin tercih ettiği, alternatiflerden bir tanesi olmuştur. Oldukça romantik bir ortam içinde geçen bu özel kutlama gecelerinde, İstanbul’un mavisi ve eşsiz doğası size şahitlik edebilir. Evliliğe ilk adımın atıldığı bu anlarda, ömrünüzce unutamayacağınız güzellikte bir organizasyon garantisi veriyoruz.

Siz yıldızlar altında dans ederken, şehrin tarihi yalı ve saraylarının, park ve bahçelerinin seyrettiğinden emin olacaksınız.

Birçok özel organizasyon düzenleyen, işinde uzman ekibimiz, teknede nişan kutlamanızda, her detayla yakından ilgilenerek, ev sahipliğinizi sorunsuz aşekilde tamamlamanızda yanınızda yer alacak. Oldukça geniş ebatlardaki teknemizde, led aydınlatmalar gecenizi renklendirmek için hazırlandı. Özel alanlarıyla konuklara birinci sınıf hizmet sağlayan ortam, sizi de ailesine katmak için bekliyor.

Teknede Nişan Töreni ve Eşsiz Manzara

Konuklarınızla teknede nişan töreninizi yaparken, İstanbul’un gökyüzü ve denizinin mavisi, kutlamanızı taçlandıracak. Anlamlı gecenizde çekilen her fotoğrafı, albümlerinizde bir sanat eseri değerinde saklayarak, ömrünüz boyunca duygulanacak, çocuklarınızla paylaşacaksınız.

Beyaz Martı Davet Gemisi teknede nişan organizasyonları hakkında ayrıntılı bilgi almak için, sitemizin https://www.beyazmartidavetgemisi.com/teknede-nisan-organizasyonlari/ kısmını inceleyebilirsiniz.

Son Güncelleme: 26.04.2019 17:24
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com