06 Mart 2017 Pazartesi 13:55
TRT'den Beklenen Vadi Açıklaması Geldi!

Milliyet'in köşe yazarlarından Ali Eyüboğlubugünkü köşesinde Kurtlar Vadisi'nin yeni sezonda TRT'de yayınlanacağı yönündeki iddiayı kaleme aldı.

Konuyu TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren'e sorduğunu belirten Eyüboğlu, şu ifadelere yer verdi: "Eren'in yanıtı kısa ve netti: Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı."

İşte Eyüboğlu'nun o yazısı:

2007 yılında Show TV'de başlayan, star TV, TNT, ATV (iki kez) ve son olarak 2016'daKanal D'de yayınlanan "Kurtlar Vadisi Pusu" dizisinin akıbeti ne?

BU SEZON KENDİNE KANAL BULAMADI

Malum 10 yıldır ekranlarda olan ve iyi reytingli dizi, yüksek maliyeti nedeniyle bu sezon kendine kanal bulamadı. Kısa bir süre önce Pana Film ile TRT arasında görüşmelerin yapıldığı, tarafların prensipte anlaştığı şeklinde bir haber çıktı.

"Kurtlar Vadisi Pusu", Kanal D'de son sezonunda reyting kaybına uğrasa da, fanatik kitlesi olan bir dizi. O nedenle dizi hakkında çıkan her iddia ya da haberi internet siteleri anında alıp kullanır. Bu kez de öyle oldu.

TRT GENEL MÜDÜR YARDIMCISI YALANLADI

"Kurtlar Vadisi Pusu dizisi seneye TRT'de" iddiası haberi bir hayli yankı uyandırdı. Sizlerden gelen "Bu haber doğru mu?" mesajları üzerine ben de aynı soruyu TRT Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Eren'e sordum. Eren'in yanıtı kısa ve netti: "Haber doğru değil. Görüşmemiz bile olmadı.

Eylül 2017'ye daha çok var. O zamana kadar ne olur bilemem, ama durum şimdilik böyle…

Anahtar Kelimeler:
Kutlar VadisiTrt
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com