Trabzonsporlu taraftarların, son haftalarda ağızlarında tek bir isim var; Hakim Ziyech... Kim bu Ziyech? En kısa tanımlamasıyla; topçu gibi topçu! Çok da kaliteli...

Trabzonspor’un transfer listesinde de olan Ziyech için, taraftarlar sosyal medyada ayağa kalktı. Öyle ki bu paylaşımlar Ziyech’e kadar ulaştı ve kendisini çok şaşırttı!

Buraya kadar her şey çok güzel! Kötü olan ise Ziyech’in Trabzonspor’a transferinin çok güç olması... Gelin şimdi Trabzonspor’un, Ziyech girişimlerinin detayına inelim:

Trabzonspor’un Başkan Yardımcısı ve sivri dilli yöneticisi Nevzat Aydın, Hollanda’da bir Türk menajere transfer yetkisi verir. Bu menajer Twente kulübünün kapısında yatar adeta! Bonuslu teklifler sunulur. Takım ilk 3’e girerse +2 milyon Euro, 10 asist-5 gol atarsa +2 milyon Euro, Avrupa’da her tur geçmeye +500 bin Euro gibi... Tabi bu bonuslardan Twente’ye de pay var.

İşte asıl sıkıntı burada! Yani Twente kulübünde... Çünkü Ziyech, hatta sevgilisi ve annesi ikna edilmiş durumda. Ama Twente “Nuh diyor Peygamber demiyor”... Şunu da belirteyim; Ted Van Leeuwen(Ziyech’in transferinden sorumlu tek yetkili) “En iyi teklifi Trabzonspor sundu...” diyor. Hatta Leeuwen, O Türk menajere soruyor “Fenerbahçe de ilgileniyor Ziyech’le... Onlar gerçekten şike yaptı mı?” diye... Bizim menajer de A’dan Z’ye anlatıyor Türkiye’deki kokuşmuş düzeni...

Her neyse! Lafı çok uzatmayalım. Twente bu işe olur vermiyor. Verecek gibi de değil! Kısacası bizim taraftarlar, mahallenin en güzel kızına aşık olmuş durumda. Ama ne yazık ki kızın zalim babası, bu aşka karşı çıkmakta. Bizim Uşaklara tavsiyem, tez zamanda bu aşktan vazgeçmeleri yönündedir... Yoksa kara sevdaya tutulup gidecekler!

NOT: Ziyech konusunda asılsız bilgilerle taraftarlara umut dağıtıldığından, bu yazıyı kaleme almayı düşündüm...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com