Bugünlerde telefonum bolca çalıyor. Açıyorum karşıda bir robot “Eğer passolig kartınızı yenilemek isterseniz “1” e basın” diyor ve telefonu kapatıyorum. Aradan 5 dakika geçmiyor aynı numara yine arıyor bu sefer meşgule atıyorum ama yine arıyor.

İlla alacak o parayı. Üstelik gidip şu bankaya yatırın da demiyor. İlla kredi kartı olacakmış. Sebep? Sebep çok açık. Kredi kartı bilgilerini alıp bir sonraki aidatta uğraşmayacak çekecek oradan istediğini.

Hadi bunlar böyle yapıyor ya Trabzonspor?

Yahu yapın bir açıklama deyin ki;

“Değerli taraftarımız, borç yükü altında eziliyoruz. Futbolcularımıza senet verdik, borcumuzu 2 ay daha öteledik, zamanı gelince bakalım ne yaparız. Ama şu passolig denen adamlarla anlaşma yaptık. Dünyanın parasını aldık hatta önümüzdeki yılların paralarını bile. Şuana kadar satılan  44 bin passolig sahipleri aidatlarını çatır çatır ödeyecek yoksa maç izleyemez.”

Ya da deyin ki;

“Değerli taraftarlarımız kombinesini yenilecek taraftarlardan bu ücret alınmayacak”

Açıklama da yok. Trabzonspor markasını kullanıp bu kartlar satıldı ve ne haliniz varsa görün noktasına gelindiyse vay halimize.

Taraftar formaları beğenmedi. Satılan kombine sayılarına bakarsak stadda dolacak değil zaten.

Benden size bir tavsiye. Taraftara deyin ki; “Siz aidatlarınızı verin kartları yenileyin bir maçınızı ücretsiz izleteceğiz merak etmeyin.”

Çekin şu taraftarı tribüne, sonradan yaptığınız indirimler bir işe yaramayacak, hala anlamadınız.

Kalfalık döneminiz bitti diyorduk ama siz kalfalığı sevdiniz ki yine aynı yanlışları yapıyorsunuz.

Ha diyorsanız ki “Tribünler boş kalsın biz zaten onu istiyoruz” ona diyecek bir lafımız yok. Ancak bu kombine fiyatları ve bilet fiyatları ile sadece 3 İstanbul takımı maçında “belki” doldurursunuz. Geri kalanında uçan kuşa oynarsınız. Benden söylemesi.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com