Türkiye 15 Temmuz'da kara bir geceden, zafer dolu bir sabaha uyandı. Bakmayın "uyandı" dediğime, kimsenin uyuduğu yoktu aslında! Erkeği, kadını, yaşlısı, genci sokaktaydı... Bazıları mermiye kafa tutuyor, bazıları ise tankın önünde kendini siper ediyordu. Şaka değil ama çatının üzerinden F-16'ların tepelerine atlamak isteyenler bile oldu. Çünkü onlar Türk Milletiydi...

Ardından yaşananlar ise o geceki zaferden daha da kıymetliydi. Tüm siyasi partiler bağlı oldukları ideolojilerini bir kenara bırakarak, tek ses olup "Türkiye" dediler! Ve OHAL ile birlikte temizlik başladı. Tıpkı bilgisayarınız virüs kaptığında resetlediğiniz gibi... Türkiye de şuanda resetleniyor!

Evet, gelelim futbola... Hazır bu temizlik başlamışken, futbolun kokuşmuş sistemine de bir el atsanız! Nasıl ki o hainler devletin kilit noktaları yerleşip, ülkeye darbe girişiminde bulundularsa; futbolun içinde bulunanlar da Türk futboluna darbe girişiminde bulunmuştur. Hatta darbeyi gerçekleştirmiştir.

Tarla süren mi ararsın, parayla maç bağlayan mı? Yoksa hakem ayartıp, masa başında maç kazanan mı? Evet evet, futbolun darbecilerini de cezalandırma zamanı gelmiştir. Eğer neşteri vurmazsanız, Türk futbolunu kaybedeceksiniz.

Haa şu günleri fırsat bilip, 2010-11 yılındaki tescillenmiş şikeyi; paralele bağlayan zihniyetler varmış. Ne söyleyeyim ki! Onlar için satır harcamaya bile değmez. Biz en iyisi onlara şu şarkıyı gönderelim "Binlerce Dansöz Var"

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com

banner60

banner61