28 Aralık 2016 Çarşamba 10:05
DERMOSKIN ÜRÜNLERİ

Dermoskin 1982 yılında kurulmuş olup 1996 yılından itibaren eczanelerde aktif yerini almıştır. 2011 yılında da üretim ve Ar-Ge çalışmalarını kendi yapmaya başlamıştır.

Dermoskin kişisel bakımda kaliteli ürünlerinin yanında sağlık sektöründe hizmet veren ve müşteri memnuniyetini sağlayan bir markadır. Dermoskin gün geçtikçe yenilikçi fikirlerle gelişmekte ve müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Dermoskin kaliteli ürünlerinin yanı sıra kullanıcılarının isteklerine en uygun şekilde cevap verebilmesi ile de dikkat çekmektedir.

Dermoskin ürünleri içerikleri açısından her cilt tipine uyum sağlayabilmektedir. Dermoskin ürünleri arasında cilt leke kremleri, yüz bakım ürünleri, güneş kremleri, vücut bakım ürünleri, bakım şampuanları yer almaktadır.

Dermoskin ürün portföyüne bakıldığı zaman tedavi edici derkozmetik ürünler yer almaktadır. Firma prensip olarak ürünlerinin satışını sadece eczanelerde yapmaktadır. Dermoskin türk firması olup Dermoskin ürünleri firmanın kendi adına patentlidir. Dermoskin ürünlerinin içeriğindeki maddeler kozmetik ve gıda takviye yaslarının uygun gördüğü düzeydedir.

 Dermoskin ürünleri kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre geliştirilmiştir. Bu sebeple istenilen sonucu vermekte ve kullanıcılarından geçerli not almaktadır.

http://www.dermomarket.com/Dermoskin,LA_1391-3.html

Anahtar Kelimeler:
Dermoskin
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com