17 Mayıs 2018 Perşembe 19:30
Hasta Yatağı Kullanmanın Önemi

Hasta Yatağı Kullanmanın Önemi

Hasta yataklarının üretimini ve imalatını yapan firmamız, hastalarınız için en kullanışlı ve en ortopedik hasta yataklarını sizlere sunmaya devam etmektedir. Hastanız için ihtiyaç duyulan her türlü hasta yatağını bulabileceğiniz hizmet firmamızdan, sağlık alanında İhtiyacınız olan birçok ürünü temin edebilirsiniz. Uzmanlık alanımız olan hasta yatağı üretimi ile bugüne kadar birçok hastamız sağlığına kavuşmuştur. Hastaların sağlığına kavuşmaları yolunda ihtiyacı olan kaliteli ve ekonomik hasta yatakları fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için sizde bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hasta yatakları çeşitli olarak üretilebilmektedir. Bu yataklar dış görünüm itibariyle mobilya tasarımı ile üretilir. Bu nedenle  hasta yatakları normal koltuk ve kanepelerden farksız bir görünüme sahiptir. Bu özelliği ile hasta kendini koltukta oturuyor gibi düşünerek moral bulur. Kolay inip binme özelliği sayesinde hasta kendi başına yataktan inip tekrar geri yatabilir. Silinebilir kolay malzemeden üretilmesi nedeni ile kolayca temizlenebilmektedir. Yatakta bulunan yan korkuluklar sayesinde hastanın yataktan düşmesi engellenir. Mandal sistemi ile sabitlenen korkuluklar ihtiyaç halinde komple açılabilir.

Hastaya Göre Yatak Tercihi

Uzun süre yatakta bağımlı kalması gereken hastalar için tercih edilen hasta yatakları belirli bir kilo ağırlığa kadar dayanabilir. Yatakta bulunan özel koruyucu örtü sayesinde, yatakların kullanıma bağlı olarak kirlenmesi ve leke tutması önlenmiştir. Serum askılığı mevcut olan hasta yataklarında, hastanın ihtiyacı olan her türlü ilacın takviye edilebilmesi için özel bölmeler bulunmaktadır. Kilitlenebilir teker özelliğine sahip hasta yatakları sabitlenerek hareket ettirilmesi kısıtlanabilmektedir. Piston motor özelliğine sahip bu yataklar 360° dönebilme özelliği gösterir. El kumandası ile hareket ettirilebilen hasta yatakları herhangi bir hasta yakını olmasa bile hasta tarafından rahatça kumanda yardımı ile yönlendirilebilir.  Bu özellikle hastalarımızın yanında olmadığınız zamanlarda bile hastalar kendileri istediği gibi yatağı değişik pozisyona getirebilirler.

Hastalarınız İçin Özenle Çalışıyoruz

Hasta yatağı ihtiyaçlarınızda hem hasta yatağını satın alma hem de kiralama seçeneklerimiz mevcuttur. Kısa dönem kullanımlarınız için satın alma ihtiyaç duymadığınız durumlarda yatakları kiralık olarak alabilirsiniz. Kiralayacağınız hasta yatakları adresinize kadar teslim edilerek kurulumu sağlanmaktadır. Süresi dolan hasta yatakları tekrar adresinizden servisimiz tarafından alınarak merkezimize getirilmektedir.

Kaynak: https://www.hasta-yataklari.com

Son Güncelleme: 02.05.2019 15:20
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com