31 Ekim 2018 Çarşamba 13:53
Türk Hamamı Isıtma Yöntemleri

Türk Hamamı Isıtma Yöntemleri

Şu ana kadar hamama gitmeyen biri var mı? Sanmıyorum! Yaz ve kış aylarında sıcaklığı nasıl ayarlayabilirsiniz? Hepimiz radyatör, klima, ufo, şömine gibi çözümlerle bitmediğini biliyoruz. Şimdi, muhteşem teknolojisi ve yılların tecrübesi ile hamamların ısıtılmasının pratik ve güvenli bir şekilde nasıl yapıldığını inceleyelim.

Hamam ısıtma sisteminin proje kurulumu nasıl yapılır?

Isıtmax son derece deneyimli kadrosu ile sanayi firmalarına rehberlik ve birçok başarılı projeler elde yaptı. Elektrik kablolarını zemine kontrollü bir şekilde yerleştirerek, termostat ve sensörlerin uygulanması ile hamam ısıtma faaliyetlerini sağlayan ISITMAX, bu ürünleri duyarlı olarak uygulayarak çevre dostu bir çözüm sunmuştur.

Alttan ısıtma sistemleri bakım gerektiriyor mu?

Günümüzde birçok alanda kullanılan diğer benzer hamam ve banyo ısıtma sistemleri, düzenli bakım gerektirebilir, çalışmasını kaybedebilir ve bir süre bozulabilir. Isıtmax teknolojisi ile zeminde izole edilen bu elektrik kabloları bakıma ihtiyaç duyuyor mu? Zemin ömrü ile koordine edilmiş bir ömre sahip olan bu sistem, betonun altında olduğu için hava almaz, bu nedenle nemli olmaz ve bozulmaz. Kısacası, Kablolar 100 yılı aşkın bir ömre sahiptir ve bakım gerektirmez. Bakım gerektiren sadece kabloları kontrol etmemizi sağlayan bir termostatlardır. Termostatların arızalanması durumunda, değişiklik çok basittir. Başka bir deyişle, yenileme döneminde hamamların kullanılmasını önleyen olumsuz herhangi bir durum yoktur.

Hamam ısıtma sistemi riskli mi?

Fiziksel çevre koşullarına bağlı olarak, elektronik cihazların çalışması sırasında Olası tehlikelere karşı güvenliğimizi korumak için önlemler almak gerekebilir. Isıtmax tarafından profesyonel ekibin uygulayıp tasarladığı ISITMAX hamam ısıtma sistemi kesinlikle patlayıcı, elektrik çarpması ve yanık sonuçlarına sebep olmamaktadır. Apartman topraklama ve sigorta paneli sistemine bağlı yerden ısıtma sistemi olası bir temas durumu meydana gelirse, koruma hemen etkinleşir. Hamam ısıtma sisteminin güvenliği sayesinde rahatça kullanabilirsiniz. Koruyucu sigorta ve panellerin yanında sistemin sahip olduğu sensörler sayesinde sistemde meydana gelecek olumsuzluklar kontrol paneli uyarı durumuna geçer. İnsan hayatının ne denli önemli olduğunun farkında olan Isıtmax ultra güvenlikli sistem projeleri ile güven duygusunu her daim hissetirmektedir.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com