16 Mayıs 2018 Çarşamba 17:37
Uzman ve Deneyimli Doktorlar ile Sağlıklı Estetik

Uzman ve Deneyimli Doktorlar ile Sağlıklı Estetik

Kadın doğum, yüz estetiği, yüz gerdirme, göz kapağı ameliyatları, zayıflama ameliyatları, göğüs büyütme-küçültme-dikleştirme ameliyatları gibi bir çok sağlık hizmetini siz değerli hastalarına sunan Mono Sağlık ile, istediğiniz görüntüyü elde etmek çok kolay. Şikayet edilen bölge ve rahatsızlık ile ilgili, sizin için en uygun tedavi ile size sağlık hizmeti suna firma, deneyimli ve alanında uzman doktorlardan oluşuyor. İlk önce hasta sağlığına önem veren bu kuruluştan bir çok alanda faydalanabilirsiniz.

Yüz ve Vücut Gereme Ameliyatları

Özellikle yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklıklar ve çizgileri estetik açıdan hoş gözükmezler ve sahip olan kişi tarafından hoş karşılanmazlar. Bu kırışıklıklara çare olarak bir çok krem ve tedavi bulunmaktadır. Fakat en etkili tedavi daim cerrahi yöntemler olacaktır. Bunun için doğur cerrahı ve doğru yöntemi seçmelisiniz. Size en uygun tedaviye Mono Sağlık üzerinden ulaşabilirsiniz. Fakat çoğu cerrahi yöntem ameliyat gerektirir. Ameliyat olmak istemeyen veya olmaktan çekinen hastalar için farklı cerrahi yöntemler de bulunmaktadır.

Fransız Askısı

Ameliyat olmaktan korkan fakat kırışıklıklarından da kurtulmak isteyenler için geliştirilen Fransız askısı yöntemi ile ağrı veya acı olmadan sorununuzu çözebilirsiniz. Mono Sağlık bünyesinde en uygun zamanda ve doğru şekilde uygulanabilecek bu tedavide, deri altına dışı seramik kaplı mink ipler yerleştirilir. Bu ipler insan sağlığı için herhangi bir tehdit oluşturmazlar ve bir süre sonra kendiliğinde yok olurlar. Yüzünüzde kaldıkları süre zarfınca kırışıklıkların önüne geçen bu ipler, size harika bir görünüm kazandırabilirler. Daha detaylı bilgi almak ve randevu almak için Mono Sağlığın resmi sitesi olan monosaglik.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Mide Botoksu

Yüz ve vücut estetikleri dışında, kilo vermeniz içinde sizlere seçenekler sunan Mono Sağlığın tedavilerinden olan mide botoksu ile fazla kilolarınızdan kısa bir sürede kurtulabilirsiniz. Botoks, enjekte edildiği bölgedeki sinir uçlarını 5-6 ay süresince kapatan bir ilaçtır. Sağlığa herhangi bir zararı bulunmayan botoksu, Mono Sağlık güvencesi ile yaptırabilirsiniz. Mide botoksu işleminden sonra daha az yemek yeme ihtiyacı duyarsınız ve bu sayede hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz.

Son Güncelleme: 24.05.2019 17:58
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com