06 Şubat 2017 Pazartesi 11:01
Haliliye’de dağlar yollara dönüşüyor

Haliliye Belediyesi, henüz yapılaşmanın olmadığı imarlı dağlık alanları yer seviyesine indirerek, Haliliye halkı için yeni yollar açıyor. Dağların yollara dönüştüğü ilçede, 7 mahallede 300’ün üzerinde yeni yol açıldı.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Başkan Demirkol’un ‘yol medeniyettir’ anlayışıyla çalışmaları her alanda aralıksız şekilde sürdürüyor. Parke ve stabilize yol yapım, bakım onarım ve yeni yol açma şeklinde sürdürülen çalışmalar, Haliliye İlçesi’nin 32 merkez ve 137 kırsal olmak üzere toplam 169 mahallesinde devam ettiriliyor.

Yol açma çalışmaları kapsamında, ilçedeki imarlı dağlık alanlarda yapılaşmanın hızlanması içinde Haliliye Belediyesi yoğun bir çalışma yürütüyor. Bugüne kadar 7 mahallede 300’ün üzerinde yeni yolu açarak, Haliliye halkının hizmetine sundu. Dağların yollara dönüştüğü ilçede, vatandaşlar, yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Fevzi Demirkol’a ve Haliliye Belediyesi’ne teşekkür etti.

Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Devteşti Mahallesinde 4 sokakta yol açma çalışmalarını yürütürken, çalışmalar sırasında bazı noktalarda yapılan kazılar 7 metrenin üzerine çıkıyor.
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com