Karabük maçından sonra Halilhodzic hocamız futbolcuları ağır bir dil kullanarak ihanetle suçladı. Ey hocam bu oyuncuların birçoğunu sen istemedin mi? Sen alınmalarına onay vermedin mi? Peki şimdi neden bütün suçu onlara yüklüyorsun? Oyuncularımın aynaya bakmaları lazım” diyorsun. Bunların hepsi bunları kabullenip bir kenara koyalım.

Şimdi senin yanlışlarına tek tek bakalım. Sana Trabzonspor teklif yaptı, bunu hemen kabul ettin. Fakat ardından hemen hemen Dünya Kupası başladı. Sen de Cezayir’in başındaydın ve birinci elemeden sonra Avrupa’dan çok iyi teklifler geldi ama sen Trabzonspor ile el sıkışmıştın. Bu periyotta sen nazlandın işi yokuşa sürdün. Yok efendim ‘şu topçuyu almazsanız ben yokum’ diye tehditler savurdun ve de yönetim senin her dediğini yaptı. Niye? Trabzonspor başarılı olsun diye ama sen oynadığımız 9 resmi maçın 9’unda da hep farklı kadrolarla mücadele ettin ve sonunun başlangıcı bu olacaktır diye düşünüyorum. Senin hocalığına kimsenin diyeceği yok, fakat görüşüne söyleyecek çok sözümüz var.

Bak hocam kariyerin tartışılmaz ama yaptığın yanlışlar tartışılır. Örneğin bu toplama takımın ana temeli çekirdek kadroyu oluşturmaktır. Ama sen her maçta en az 4-5 oyuncu değiştirerek futbolcuların kafalarında hep soru işareti bıraktın. Bak sevgili hocam sende zamanında bu yollardan geçtin, sende futbol oynadın, biz de oynadık. O yüzden bunları bilmek bizim için çok kolay, onun için de biz bunları yazarak seni de bir nevi uyarıyoruz. Yeter artık! İdeal 11’ini belirle de maçlara o 11 ile çık.

Biz Trabzonsporluyuz.

Bu gibi başarısız ve kötü gidişat bizleri yürekten yakıyor. Bizim yüreğimiz yandıkça da o an hep kötü sözlerle eleştiri yapıyoruz. Aslında böyle zamanlarda birlik olmamız lazım. İçimizde yani camiamızda her ne kadar bu kötü gidişata gülüp geçenler olsa da onların hep Trabzonspor’u kullanarak rant peşinde koşan sömürücüler olduğunu biliyoruz. Yıllarca bu kulübü sülük gibi emenlerin yüzüne sadece tükürmek gerekir.

Ben Trabzonspor’un bu zor günleri de aşacağına inanıyorum.

Ey yönetim ey hoca!

Siz de inanın ve bir an önce bu kabustan el ele vererek kurtulalım. Çünkü bu kadro bunu başaracak güçtedir. Yeter ki dediklerimize kulak verin. Bizler hep hatalıya vurmak da meşhuruz. Asıl olan hatalıya uyarıda bulunarak ona yardımcı olmaktır.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com