08 Nisan 2016 Cuma 18:12
Aydın'dan Kurultay Yorumu:

MHP Trabzon Eski Milletvekili ve Genel Başkan adayı Koray Aydın, mahkemenin MHP’nin olağanüstü kurultaya götürülmesi yönündeki kararını değerlendirdi. Koray Aydın, kararın Türk demokratik hayatına ve yargı bağımsızlığına ciddi bir katkı niteliğinde olduğunu belirtti. 

Aydın açıklamasında, 
“Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi’nin Olağanüstü kurultay kararının, Milliyetçi-Ülkücü Harekete hayırlar getirmesini niyaz ediyorum. 548 üst kurul delegemiz ile Ülkücü camianın değişim ve iktidar beklentisi artık geri dönülemez bir aşamaya gelmiştir. Her vesileyle ifade ettiğimiz gibi bu beklentinin somut tezahürü olan ülkücü iradenin sonuna kadar takipçisi olacağız. Hiç kimse merak etmesin emanet ehil ellerdedir. Sahipsiz değildir. Süreç, tüzük kurultayımızın ve akabinde seçimli olağanüstü kurultayımızn gerçekleştirilmesi şeklinde gelişecektir. Bu sürecin kardeşlik ve özellikle ülküdaşlık hukukumuzu sağlamlaştırmasını iktidar yürüyüşümüzü hızlandırmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” şeklinde ifade etti.
 
Koray Aydın, öte yandan, yarın düzenleyeceği “Ülkücü Gelecek ve İktidar İçin Büyük Ankara Buluşması’nda MHP ve ülkücü hareketin geleceği ve iktidar vizyonuna ilişkin projelerini açıklayacak. 

 

Son Güncelleme: 08.04.2016 18:16
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com