15 Şubat 2014 Cumartesi 17:38
Başkan Gümrükçüoğlu Tonya'da

Çok sayıda teşkilat mensubu ve partili vatandaşlarında yer aldığı toplantıya Tonya Belediye Başkanı Ahmet Kurt’unda katılması AK Parti’nin gövde gösterisine dönüştü.

Tonya Belediye Başkanı Ahmet Kurt’ta konuşmasında "Öncelikle şunu söylemek isterim ki bizim bir çizgimiz var. İmam Hatipten başlayıp devam eden ve iki dönem Tonya’ya hizmet etmemize vesile olan bir çizgidir. Biz AK Parti içinde olmakla böyle büyük bir ailenin mensubu olmakla her zaman guru duyduk. Bu guru bundan sonrada duymaya devam edecek bu ailenin içinde olmaya da devam edeceğiz. Bizim için dışarıda farklı şeyler söyleyebilirler ama bizim için AK Parti bir ailedir kimin ne söylediği önemli değil. Her şeyin bir sonu vardır. Belki bizim için böylesi daha hayırlıdır belki bundan sonra da daha hayırlı olacaktır. O inançla madem bu iş bizim hayırlıdır İnşallah Tonya içinde hayırlı olacaktır. Bundan sonra sağlıkta dönüşümün mimarlarından Trabzon Belediye Başkanımızın yanında olacak onun hizmetleri yanında biz sadece çırak oluruz, o yüzden gerek Trabzon belediye başkanımıza gerekse Tonya belediye başka adayımıza elimizden gelen desteği vereceğiz. Tonya’nın yeniden AK Belediyecikle hizmet görmesi için çalışacağız İnşallah 30 Mart sabahı AK Parti olarak yeniden ipi göğüsleyeceğiz” diye konuştu.

“AHMET KURT BAŞKANIMIZIN BİLGİ VE TECRÜBESİNDE YARARLANACAĞIZ”
Trabzon Belediye Başkanı, AK Parti Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ise konuşmasında “Bugün burada katılımcı arkadaşlarımızla bir arada olmamız Tonya’yı ne kadar sevdiğimizi ortaya koymakta. Ahmet Kurt kardeşimizi hiçbir zaman siyasete son nokta koymuş olarak görmüyoruz. Memlekete hizmet Tonya’ya hizmet yolunda daha önünde uzun yollar var. Ben bizzat beş yıllık süre içerisinde Sayın Başkanımla memleketi için nasıl çalıştığını yakınen görmüş biriyim. Dolayısı ile bundan sonrada kendisi ile çalışıp bilgi ve tecrübesinde yararlanacağız” dedi.

“HER ZAMAN TONYA’NIN HİZMETİNDE OLACAĞIZ”
Başkan Gümrükçüoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Tonya bizim her zaman gönlümüzde sizlerin yetiştirdiği insanlara ayrı bir yer tutmuştur. En son sizin evladınız Salih Cora Kardeşim 6. sıradan milletvekili adayımız olmuştur. Ve sırasına bakmadan ilk sıradanmış gibi canla başla çalışmış memleket sevgini ispatlamıştır. Tonya’ya olan sevdamızla Belediye olarak her zaman elimizden gelen desteği verdik. Parti ayrımı da gözetmeden İskenderli belediyemize Çöp kamyonu desteği verdik. Yine aynı şekilde İskenderli belediyemize Tonya’ya verdiğimiz asfalt desteğinden fazla destek verdik. Bu bizim ayrım yapmadan herkesi kucaklamamızın bir göstergesidir. Büyükşehirde de aynı anlayışla tüm halkımızı kucaklayacak ayrım gözetmeden herkese eşit hizmeti götüreceğiz.

AK Belediyecilik anlayışını tüm halkımızla buluşturup farkımızı göstereceğiz. Bize bir telefon kadar yakın olacaksınız. Her zaman Tonya’nın muhtarlarımızın vatandaşımızın hizmetinde olacağız. İl Özel İdaresi’nin belediyeye devredilmesi ile birlikte Tonya’da devam ettirilen tüm çalışmalar daha hızlı ve güçlü bir şekilde devam edecektir. Bunun sözünü buradan tüm Tonyalılara veriyorum. Büyükşehirle aratan gelirlerimiz halkımıza hizmet olarak dönecektir. Bundan sonrada parti ayrımı göstermeksizin daha iyi bir Tonya daha iyi bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz. Bu düşünce ile AK Belediyeciliğin Tonya’da sürmesi için Osman Beşel kardeşime destekleriniz esirgemeyin” şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 15.02.2014 17:55
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com