07 Ağustos 2016 Pazar 10:12
Erdoğan Bayraktar'ı Duygulandıran Gece

Bayraktar önce Ak Parti il başkanı Haydar Revi’yi uğradı. Parti binasına gitti. Burada, Revi’ye özel teşekkürlerini iletti. Zira Revi, Bayraktar için “İadeyi itibarının geri verilmesi “ gerektiği yönünde çağrı yapmıştı. Bayraktar daha sonra alana indi. Halkla birlikte oldu. Demokrasi nöbetindeki Trabzonluların çok büyük ilgisini gördü. Bayraktar’a müthiş bir ilgi ve alaka vardı.

Bu ilgi ve alakadan bir ara Bayraktar’ın gözleri bile yaşardı. Meydanda, parka giren Bayraktar, halkla kucaklaştı. Sonra platforma çıktı ve konuşma yaptı. Kendi el yazısı ile kaleme aldığı konuşmasını platform üzerinden okudu. Konuşmasının son bölümünde, Erdoğan Bayraktar FETÖ’cü örgütün kumpasına kurban olmasından sonra ilk kez Trabzon’da bu denli geniş bir halk topluluğuna konuşuyordu. Heyecanlıydı. Bayraktar konuşmasının son bölümünde kendisi ile ilgili iadeyi itibar konusuna değindi ve şunları söyledi..

“Trabzonlu bana çoktan iadeyi itibarımı verdi. Trabzonlu bana sahip çıktı. Trabzonlu beni kucakladı. Benim bu aşamadan sonra hiçbir talebim yok. İadeyi itibarım Trabzonlu hemşerilerim tarafından bana verildi. Başka hiçbir şey istemiyorum. Trabzonluların sıcak ilgisi, sevgisi yakınlığı her gün her saat beni arayıp halimi hatırımı sormalı benim için en büyük armağan en büyük gururdur. Allah Trabzonlulardan hemşerilerimden razı olsun. Benim için en büyük iadeyi itibar bu akşam gösterdiğiniz sahiplenme duygusudur…”

Son Güncelleme: 07.08.2016 10:15
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com