20 Ocak 2016 Çarşamba 15:18
Kılıçdaroğlu’na Sert Cevap: Namus Ve Şeref Fukarası !

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kendisine hakaretamiz ifadeler sarf eden Kemal Kılıçdaroğlu'na sert cevap verdi.

Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde 19. kez muhtarları konuk eden Erdoğan, ana muhalefet partisinin genel başkanının hem parti kongresinde hem de Meclis grup toplantısında çirkin ifadeler kullandığını ifade ederek, "Bazı insanlar vardır ya yüzüne tükürseler "yağmur yağıyor" der. Bu da işte böyle pişkin biri. Aslında mesele başka. Bu zatın esas karın ağrısını da ortaya dökerim ama bundan hicap duyarım. Bunca sıkıntı varken, bu namus ve şeref fukaraları için zaman harcamak bana zul geliyor. Teröristleri de savunan bu değil mi? Bir kasetle geldi. Bürokrat olmuş, başına geldiği kurumu batırmış. SSK'yı batıran bu adam değil mi? Bıraksanız memleketi batıracak, nereden baksanız bir zavallı. Bunun bir eseri olmadığı için akıl derecesini ölçemiyoruz, akıl sağlını da bilemiyoruz. İnsan kendi sıkletinde birisini istiyor. Söylediğiniz her sözün israf, boş konuşmak dışında varlığı olmayan birisi. Kendi geçmişinden utanan, terör örgütünü bile kınayamayan bu zavallıyı ademe mahkum ediyorum. Terör örgütünü kınayamayan bu zavallıyı ben niye adam yerine koyayım? Gaf üstüne gaf yapıyor, bilerek inanarak konuşmuyor. Allah onları ıslah etsin, bizim yar ve yardımcımız olsun" diye konuştu.

SKANDAL BİLDİRİ

Skandal bildiriye imza atan akademisyenlere yönelik eleştirilerini de sürdüren Erdoğan, "Kendilerine akademisyen diyenlerin de suç işleme imtiyazı yoktur" dedi. "Siz konuşunca düşünce özgürlüğü ben eleştirince düşünceye saldırı değil öyle mi" diye soran Cumhurbaşkanı, "O akademisyenler ve destekçilerine soruyorum: Neden terör örgütünün jargonuyla konuşuyorsunuz? O akademisyenler ve destekçilerine soruyorum: Siz Türkiye'nin birliğinden beraberliğinden yana mısınız değil misiniz?" ifadelerini kullandı.

TERÖR OPERASYONLARI

Cumhurbaşkanı, terör sona erene, teröristlerin tamamı etkisiz hale getirilinceye kadar mücadelenin süreceğini de belirterek, "Ondan sonra oturacağız. Milletimizle bu meselenin kökten halli için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.

Kılıçdaroğlu’na Sert Cevap: Namus Ve Şeref Fukarası !

Kılıçdaroğlu’na Sert Cevap: Namus Ve Şeref Fukarası !

Kılıçdaroğlu’na Sert Cevap: Namus Ve Şeref Fukarası !

Son Güncelleme: 00.00.0000 00:00
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com