07 Nisan 2016 Perşembe 15:56
Koray Aydın'dan Dev Ankara Buluşması

Aydın, “Ülkücü Gelecek ve İktidar için Büyük Ankara Buluşması” ismi verilen toplantıda MHP geleceği ve iktidar vizyonuna ilişkin projelerini açıklayacak.

Kasım seçimlerinin ardından olağanüstü kongre çağrısı yaparak MHP’deki kongre sürecini başlatan Aydın uzun süredir sürdürdüğü il gezileri kapsamında bugüne kadar 22 ili ziyaret etti. İl gezileri kapsamında MHP’nin ve Ülkücü camianın ileri gelenleri ve Üst kurul delegeleri ile bir araya gelen Aydın il gezilerinin devamı olarak Ankaralılar, MHP Ankara Üst Kurul delegeleri, başta görevden alınanlar olmak üzere MHP il Başkanları, MHP Kurucular kurulu üyeleri, Milletvekilleri ve Eski MHP’li Bakanlarla bir araya gelecek.

Toplantıda Merhum Alparslan Türkeş’in 19. Ölüm yıldönümü münasebetiyle Kur’an’ı Kerim okutulacak. Üst kurul delegelerinden geniş bir katılımın olması beklenen toplantıda Aydın’ın olağanüstü kongre süreci, MHP’nin yeniden yapılanma süreci ve iktidar vizyonu ile ilgili önemli açıklamalar yapması bekleniyor.

8 Nisan Cuma günü Ankara 12. Sulh Hukuk mahkemesinin olağanüstü kongre ile ilgili vereceği karar sonrası, Ankara’nın en büyük kapalı salonlarından birisi olan Yenimahalle Nazım Hikmet Kültür ve Kongre Merkezi’nde 9 Nisan Cumartesi Saat 14.00’de düzenlenecek toplantı MHP camiası içerisinde ilgi ile bekleniyor.

Son Güncelleme: 07.04.2016 15:58
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com