09 Temmuz 2017 Pazar 13:16
Ötekileştirmeye hız verdiler!

ESKİ Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Trabzon Milletvekili Koray Aydın, delege kayıtlarına ilişkin eleştirilerde bulundu. Aydın, "MHP'de insanları kazanma yerine; kaybetme, ihraç etme ve ötekileştirmeye hız verilmiştir." dedi.

 MHP'de il kongreleri süreci devam ederken yapılan delege kayıt çalışmalarına Genel Başkan adaylarının eleştirileri de devam ediyor. Genel Başkanlığa aday olması beklenen Eski Bakan ve Milletvekili Koray Aydın, sosyal medyadan yayınladığı mesajla delege kaydı yapılan bazı isimlere dikkat çekti. Aydın, tvvitter'den yaptığı paylaşımda eleştirilerini şu sözlerle yaptı:

 "Milliyetçi Hareket Partisi ile üyelik dışında herhangi bir bağı olmayan kişiler delege yapılırken ömrünü bu davaya adamış ülküdaşlarımızın üyelikleri silinmektedir. İhraçlar, görevden almalar ve parti üyeliğinden kaynaklanan hakların kullanılmasına bile tahammülsüzlükler MHP'yi göz göre göre tasfiyeye sürüklemektedir. 'İnsanı yaşat ki devlet yaşasın' diyen büyüklerimize nispet yaparcasına, MHP'de insanları kazanma yerine; kaybetme, ihraç etme ve ötekileştirmeye hız verilmiştir."

Anahtar Kelimeler:
Koray AydınMHP
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com
Avatar
berk 3 ay önce

hiç utanmıyorsun değilmi o hainler ile yan yana görünmekten yazık sana