26 Mart 2016 Cumartesi 11:13
Aktürk, 'Hocamıza Güveniyoruz!'

“Biz göreve geldiğimizde 15.sıradaydık” diyen Bordo-Mavi-Beyazlı takımın Başkanı Bekir Aktürk, “Haftalar geçmesine rağmen sıralamada istediğimiz yere çıkamadık. Yönetim olarak bir kan değişimi olması gerektiği konusunda fikir birliğine vardık. Hüsnü hocamızla anlaştık. Hocamızı aradığımızda ise kendisi “Konu Trabzonspor ise gerisi teferruattır” düşüncesiyle hareket ederek geldi. Takımla birlikte çalışmalara da başladı. İnşallah bizi istediğimiz konuma getirir, ona güveniyoruz” diye konuştu.

KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN
Başkan Aktürk, “İlk önce Sadi hocamızdan bu görevi devralmasını istedik. Ancak altyapıda birçok takımla daha ilgilendiği ve o takımların gidişatlarında problem yaşanmaması için alternatif bir hoca olarak Hüsnü hocamızı seçtik. Takımımız 1-2 oyuncu hariç genç oyunculardan oluşuyor. Bazı eksiklerimiz var. Hocamızın bu eksikleri gidereceğine inanıyoruz. 1461 Trabzon’u küme düşürmemek için elimimizden gelenin en iyisini yaptığımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

TARAFTAR DESTEK VERMELİ
Aktürk, şöyle devam etti: “Evet başarısız sonuçlar aldık. Güzel sonuçlar aldığımızda destek var, kötü sonuçlarda destek yok. Biz her maçımızı deplasmanda oynuyoruz. Burada seyircimiz yok. Deplasmanda zaten rakip takımın seyircisi oluyor. Futbolcu alkışa ve tezahürata ihtiyaç duyar. Ama biz bunu hiç sağlayamıyoruz. Nitekim bu çocuklar da insan. Taraftarlarımız maçlara gelip desteklerini esirgemediklerinde bu oyuncuların moral ve motivasyonu en üst seviyeye çıkar.”

İLKHABER/SAMET EMİRZEOĞLU

Son Güncelleme: 26.03.2016 11:16
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com