19 Kasım 2015 Perşembe 17:13
Altınordu’da Çağ Dışı Yasak !

Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, teknik kadro ve öz kaynaklarından yetişen tüm sporculara sakal bırakmayı yasakladı. Özkan, renkli kramponların ise sadece A takımda giyilebileceğini söyledi.

PTT 1. Lig ekiplerinden Altınordu'nun kulüp başkanı Seyit Mehmet Özkan, teknik kadro ve öz kaynaklarından yetişen tüm sporculara kirli sakalı yasakladı. Başkan Özkan, kulübün internet sitesinde yer alan yazısında futbola, "İyi birey, iyi vatandaş, iyi futbolcu" sloganı için girdiğini belirterek, "Yarından itibaren sakalın her türlüsünü bırakmak yasaktır. Tüm teknik kadrolarımız ve A takımımıza katılan evlatlarımız dahil, öz kaynağımızdan olan her sporcu maçlara tıraş olmuş şekilde çıkacaktır. Hafta arası serbesttir. Öz kaynağımızdan olmayan, yani transferle direkt olarak A takımımıza gelen profesyonel futbolcularımız ise kirli sakal bırakabilirler. Ancak maç günleri sakal etraflarını toplamalarını istiyorum. Hele o uzun bırakılmış sakalları hiç istemiyorum" dedi.

"PEMBE OLMASA İYİ OLUR"

Altyapıdaki oyuncuların maçta giyecekleri kramponların da tek renk ve siyah olacağını belirten Özkan, "Devamlı A takım kadrosuna giren evlatlara ayakkabı rengi serbest ama yine de pembe olmasa iyi olur" ifadesini kullandı.

ÖZEL DERS ZORUNLULUĞU

Ayrıca U19 Milli Takımı'ndaki oyuncularının demeçlerinden rahatsız olan Özkan, U15 takımından itibaren her oyuncuya diksiyon dersi verileceğini, haftada bir dersin zorunlu olduğunu söyledi.

Son Güncelleme: 00.00.0000 00:00
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com