29 Aralık 2015 Salı 16:23
Kupada Program Açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası gruplarında 3 ve 4. hafta programı açıklandı.

Türkiye Futbol Federasyonu Ziraat Türkiye Kupası'nda oynanacak 3 ve 4. hafta maçlarının programını açıklandı. 9, 10 ve 11 Ocak'ta oynanacak 3. hafta ile 12, 13 ve 14 Ocak'ta oynanacak 4. hafta karşılaşmalarının programı şöyle:

Ziraat Türkiye Kupası Grup 3. maçlar

9 Ocak Cumartesi
12.00 Nazilli Belediyespor - Gaziantepspor (Nazilli İlçe Stadı)

13.00 Etimesgut Belediyespor - Kayserispor (Etimesgut Belediye Kemal Atatürk)

14.00 İnegölspor - Torku Konyaspor (İnegöl İlçe Stadı)

14.00 Akhisar Belediyespor - Kastamonuspor (Manisa 19 Mayıs)

17.00 Bucaspor - Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca Stadı)

18.45 Galatasaray - Karşıyaka (Türk Telekom Arena)

20.45 Tabzonspor - Adanaspor (Hüseyin Avni Aker)

...

10 Ocak Pazar
13.00 Sivas Belediyespor - Kardemir Karabükspor (Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.00 Medipol Başakşehir - Bandırmaspor (Başakşehir Fatih Terim)

17.00 Çaykur Rizespor - Aydınspor 1923 (Yeni Rize Şehir)

18.30 1461 Trabzon - Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Bursaspor - Boluspor

20.45 Giresunspor - Fenerbahçe (Giresun Atatürk)

...

11 Ocak Pazartesi
13.30 Büyükçekmece Tepecik Spor - Eskişehirspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

16.00 Şanlıurfaspor - Amed Sportif Faaliyetler (Şanlıurfa Gap Arena)

19.30 Antalyaspor - Tuzlaspor (Akdeniz Üniversitesi)

Ziraat Türkiye Kupası Grup 4. maçlar

12 Ocak Salı
12.00 Kastamonuspor 1966 - Akhisar Belediyespor (Gazi Stadı)

13.45 Kayserispor - Etimesgut Belediyespor - (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

15.30 Torku Konyaspor - İnegölspor (Büyükşehir Torku Arena)

17.00 Gaziantepspor - Nazilli Beldiyespor (Kamil Ocak)

19.00 Adanaspor - Trabzonspor (5 Ocak Fatih Terim)

20.45 Karşıyaka - Galatasaray (İzmir Atatürk)

...

13 Ocak Çarşamba
12.00 Aydınspor 1923 - Çaykur Rizespor (Adnan Menderes)

14.00 Bandırmaspor - Madipol Başakşehir (Bandırma 17 Eylül)

16.30 Boluspor - Bursaspor (Bolu Atatürk)

18.30 Fenerbahçe - Giresunspor (Ülker Stadyumu)

20.30 Mersin İdmanyurdu - Bucaspor (Mersin Stadyumu)

...

14 Ocak Perşembe
12.00 Amed sportif Faaliyetler - Şanlıurfaspor (Seyrantepe Diski Spor Tesisleri)

14.00 Tuzlaspor - Antalyaspor (Tuzla Belediye Sahası) (Seyircisiz)

16.30 Kardemir Karabükspor - Sivas Beldiye Spor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

18.30 Eskişehirspor - Büyükçekmece Tepecik Spor (Eskişehir Atatürk)

20.30 Beşiktaş - 1461 Trabzon (Olimpiyat)

Son Güncelleme: 29.12.2015 17:38
Anahtar Kelimeler:
Trabzonspor
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com