21 Haziran 2016 Salı 10:07
Olcay Saral:

2. Lig’in yeni ekibi Ofspor’da tüm gözler cumartesi günü gerçekleşecek olan kongreye çevrilmiş durumda. 17 Haziran’da yeterli çoğunluk sağlanamadığı için kongresini gerçekleştiremeyen Bordo-Mavililer, 25 Haziran Cumartesi günü çoğunluğa bakılmaksızın kongresini yapacak. Kongre öncesinde açıklamalarda bulunan Ofspor Kulübü Başkanı Olcay Saral, iyi bir yönetim kurulu oluşturma gayreti içerisinde olduklarını ifade ederken, “Mali yükü taşıyacak bir ekip kurmaya çalışıyoruz” dedi.

LÜTFEN BİZE DARILMASINLAR
Başkan Saral şöyle devam etti: “Artık kongreye odaklandık. Bunun çalışmalarını yapıyoruz. Yaklaşık 4 yıldır birlikte olduğumuz bir çok arkadaşımız var. Kulüp olarak belli bir düzeye geldik ama ekonomik olarak biraz yalnız kaldık. Çoğu kulüplerde ekonomik yükü bir iki kişi çekiyor. Biz bunu kırmak istiyoruz. Daha paylaşımcı bir yönetim oluşturmak istiyoruz. Bundan dolayı da aramızdan ayrılacak olan arkadaşlarımız da bunun bir bayrak yarışı olduğunu kabul etsinler, bize darılmasınlar.”

2 OYUNCU DAHA ALACAĞIZ!
Şu ana kadar 4 oyuncu transfer ettiklerini vurgulayan Başkan Olcay Saral, “Yakın tarihlerde özellikle hücum bölgesine bir iki oyuncu daha transfer etmeyi planlıyoruz. 2. Lig zordur ve bu ligin yükünü kaldıracak oyuncular alacağız. Mevcut bir kadromuz var ve bunu korumak istiyoruz. Diğer kulüplere oranla işimiz daha zor. Çünkü dışarıdan iyi oyuncuyu buraya getirmek zor. Hem tesis anlamında hem maddi anlamda sorunlar yaşıyoruz. Bu transfere de yansıyor” diyerek sözlerini tamamladı.

(İlkhaber / İsmail DÜZGÜN)

Son Güncelleme: 21.06.2016 10:16
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com