14 Nisan 2016 Perşembe 11:58
Ronaldo Geliyor!

Yaz aylarında Vodafone Arena'ya bir dünya devini getirerek şölen havasında bir açılış yapmayı planlayan Beşiktaş, bir süredir Barcelona ve Bayern Münih'le temas halindeydi. Fakat iki ekibin de istediği uçuk rakamlar Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın "3B"li açılışını zora sokuyor. Fakat geri adım atmayan siyah-beyazlıların yeni hedefi Real Madrid'i İstanbul'a getirmek. Bir süredir İspanyol deviyle devam eden görüşmelerde Barcelona ve Bayern'den daha büyük yol katedildiği ve Ronaldo'lu İspanyol ekibinin İstanbul'a gelişinin Barça'ya göre daha ön plana çıktığı bildirildi.
 

Yeni rakipler Barça ve Dortmund
Beşiktaş yönetiminin en ucuzunu 30 bin Dolar, en pahalısını 300 bin Dolar'a sattığı 147 locanın satışı aylar öncesinden tükenmişti. Pek çok siyah-beyazlı taraftarlar bu localardan satın alabilmek için loca sahiplerine astronomik rakamlar teklif ederken, locaları kulüp aracılığıyla almak isteyenler ise kulübe isim yazdırmaya başladılar. Şu ana kadar satılan localar için kulübün elinde 100 kişilik bir loca talep listesi oluştuğu bildirildi.

Aynı şekilde Beşiktaş Pazartesi günü açılışını yaptığı Vodafone Arena'da bu sezon için 28 bin kombine sattı. Yönetim 2016-17 sezonunun kombinelerinin ise tamamını tüketti. Aynen localardaki gibi gelecek sezon için kombine bilet almak isteyen taraftarlar da listelere adlarını yazdırmaya başladılar. Listelerin şimdilik yüzlerle ifade edildiği ama şampiyonluğun gelmesi durumunda Barcelona veya Dortmund kadar uzun bir listenin oluşacağı yönetimde konuşulmaya başlandı.

(Fotospor)

Son Güncelleme: 14.04.2016 12:03
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com