09 Nisan 2016 Cumartesi 10:26
Trabzon Ekibinin Maçı İçin Kırmızı Alarm

 Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve TS Club'tan sorumlu yönetici Emre Aksoy'un sahibi olduğu Zağnosspor'un maç esnasında sorun yaşamaması için seferberlik ilan edildi.

10 Nisan Pazar günü Iğdır'da oynanacak olan Iğdır Aras - Zağnosspor maçı öncesi, Zağnosspor'un Facebook sayfasına gelen tehdit mesajları, kulüp yetkilileri tarafından Türkiye Futbol Federasyonu ve Iğdır Emniyeti'ne gönderildi. Türkiye Futbol Federasyonu Amatör İşlerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Ersan konuya anında müdahale ederek Zağnosspor'a bilgilendirme mesajı gönderdi. 

Mesajda, ''Bu karşılaşmanın önemine binaen sadece bu karşılaşmada geçerli olmak üzere Federasyonumuz Temsilciler Kurulu Başkanlığı tarafından temsilci ataması yapılmıştır''denildi. Maç günü 10.00'da yapılacak olan eşgüdüm toplantısına, Federasyon Temsilcisi Ramazan Karaçam'ın katılacağı ifade edildi.

Öte yandan Türkiye Futbol Federasyonu, müsabakanın güvenliği açısından Iğdır Emniyet Müdürlüğü'ne bir yazı yazarak maç öncesi ve sonrasında güvenlik önemlerinin alınmasını istedi. Iğdır Emniyeti Müdürlüğü'nün Trabzon'dan gelecek olan Zağnosspor kafilesinin güvenliği için azami hassasiyet göstereceği ifade edildi.

Şok mesajlar!

Zağnosspor'un sosyal medyada bulunan hesaplarına müsabaka öncesi şok mesajlar geldi. Iğdır Arasspor taraftarı olduğu öğrenilen kişiler tarafından atılan mesajlarda, ''Iğdır'a gelin... Bize silah gösteren de gelsin, size gösterelim cehennemi'', ''Iğdır'a gelmeyin sakın. Aklınızın ucundan bile geçirmeyin. S... Trabzonlular, Arasspor şampiyon'', ''Gelin gelin Iğdır'a, o.... ç... silah gösterin'', ''Sizin yerinizde olsam gelmezdim kardeş Iğdır'a, ben maçlara falan gitmem de duyuyoruz her yerde'', ''Iğdır sizin son cehenneminiz, tabelasını geçtiğinizde Allah büyük, çok şeyler olacak. '', ''Cehenneme hazır mısınız, fazla bekletmeyin bizi'', ''Bekliyoruz Iğdır'a, sabırsızlanıyoruz'', ''İ...ler silah çekiyordunuz öyle mi. Gelin pompalı şovu görün i...neler. '', ''Sizi bekliyoruz i...neler. Bir ikinci Aşkale faciasından öte şeyler olabilir, beklemedeyiz'' şeklinde mesajlar atıldı. 

Şampiyonluk düğümü Trabzon'da çözülebilir!

Iğdır Arasspor ve Zağnosspor Bölgesel Amatör Lig 3. Grupta şampiyonluk mücadelesi veriyor. Ligin bitimine 2 hafta kala Iğdır Arasspor 55 puanla lider, Zağnosspor ise 54 puanla ikinci sırada bulunuyor. Bu iki takımı 53 puanla Araklı Karadere takip ediyor. 

Ligin son haftasında Iğdır Arasspor, Trabzon Kanuni ile Zağnosspor ise Sarıkamış BLD ile karşı karşıya gelecek. 

TrabzonAjans

Son Güncelleme: 09.04.2016 11:37
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com