30 Eylül 2016 Cuma 10:26
Yesir:

Trabzon’un yeni kulüplerinden Yavuz Selim Gençlik Kulübü, iddialı geliyor. Kulübün Başkanı Nizamettin Yesir yaptığı açıklamada Trabzon’a renk katacak bir ekiple yola çıktıklarını ve ilk başta altyapıya ağırlık vereceklerini ifade ederken, “İlk aşamada altyapıdaki tüm kategorilerde yer alıp, amatörde çığır açmak istiyoruz. Önceliğimiz altyapıdır. A takımı ise henüz oluşturmayı düşünmüyoruz, ilerleyen zamanlarda belki olabilir” diye konuştu.

FATİH’İN TORUNU KANUNİ’NİN BABASI
Başkan Yesir, kulübün kuruluş sürecini ise şöyle anlattı: “Öncelikle idareci ve yönetici ekibimizi kurduk. Bu yolda yapılacak ilk iş, kulübe isim bulmaktı. Bu isim öyle bir isim olmalıydı ki, herkese heyecan vermeliydi. İsim konusunda uzun uzun düşündük. Adımız, şehrimiz kadar iddialı ve tarihimize sahip çıkma adına Fatih’in torunu, Kanuni’nin babası Yavuz Selim’in ismini yaşatmak istedik. Ve adımızı Yavuz Selim koyduk.”

HİZMET AŞKI İLE YOLA ÇIKTIK
Kısa, orta ve uzun vadeli projelerle spor kamuoyuna hizmet vermenin aşkı ile yola koyulduklarını dile getiren Başkan Yesir, “İzleyenlere olan sorumluluğumuzun bilinci ile heyecanımıza katkıda bulunacağına inandığımız hocalarımız Ali Yıldızoğlu, Kemal Baytar, kaleci antrenörü Fazıl Varvar, genç jenerasyon Ercan Aktaş’tan oluşan teknik ekibimizle spor kamuoyuna seyir zevki yüksek futbol izlettirmek için sahaya çıkıyoruz” dedi.

(İsmail DÜZGÜN)

Son Güncelleme: 30.09.2016 10:33
Anahtar Kelimeler:
TrabzonFutbolAmatör
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com