Trabzonsporlular dün hem Avni Aker’de hem de Hayri Gür’de heyecan yaşadı. Futbolda her ne kadar gruptan çıkmayı garantilese de her maç önemlidir Trabzonsporlular için. Tabi ki en önemli heyecan dün akşam salonda yaşandı. Trabzonspor Medical Park, EuroCup 2. Turu’ndaki üçüncü maçında İtalyan ekibi Reggio Emilio’yu ağırladı.

En önemli oyuncuları Kulig ve Velickovic’in yokluğunda müsabakanın başından sonuna kadar inanılmaz bir efor ortaya koyan Bordo-Mavililer muhteşem bir zafere daha imza atarak gruptaki ikinci galibiyetlerini aldılar ve bize büyük bir sevinç yaşattılar. Dün akşam özellikle Hardy’nin performansı muhteşemdi. Eksiklerden dolayı fazla dinlenemedi. Maçın büyük bir bölümünde oyunda kaldı. Takımı sırtladı. Bir parantez de Alper’e. Kaptan da oyunda kaldığı sürece görevini yaptı. Hem de fazlasıyla yaptı.

Eksik arkadaşlarının yokluğunda oynayan oyuncuların iki katı efor sarfetmesi takım ruhunun da ne kadar yerleştiğinin göstergesi olsa gerek. Şehir olarak futbola odaklandığımız böylesine bir dönemde bize bu sevinci yaşattığınız için teşekkürler çocuklar.

Teşekkürler Abiş Başkan.
Teşekkürler yönetim Teşekkürler Genel Menajer Nihat Mala.
Teşekkürler Antrenör Markovic ve ekibi.
Teşekkürler Basketbol destekçileri.
Teşekkürler Trabzonspor Medical Park ve bu kulübe kıyısından köşesinden destek olan herkese.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com