Sen olmasan bu taraftar bu stadı doldurmazdı! Sen olmasan bu camia bu kadar kenetlenmezdi! Sen olmasan Türkiye’de Trabzonspor kimseye bu kadar sempatik görünmezdi! Sen olmasan Hami Hoca’nın ve futbolcuların kredisi az olurdu! Sen olmasan bu oyuncular bu ruhsuz futbolları ile taraftarı tribüne çekemezdi.

Dün akşam bir kez daha gördük ki; Yönetim ne kadar paraları zamanında ödese de, Futbolculara yanınızdayız dese de, Hak etmedikleri halde taraftar onlara destek verse de, Bu şehir kahrından ölse de Bu takımdan bir cacık olmaz!

Yönetim batan kulübü kurtarmak için uğraşıyor, Aylardır alamadığınız paralarınızı zamanında ödüyor, UEFA ve TFF ile uğraşıyor, Çalınan kupayı almaya çalışıyor, Bütün bu çabaları ise futbolcular çimlere gömüyor!

Ey futbolcular; Bu taraftarı kahrettiğiniz yetmedi mi? Trabzonsporlular’ın çilesi bitmedi mi? Parayı alırken iyi de, Karşılığını vermeniz gerekmez mi?

Son söz taraftara; Tribünleri doldurdunuz da 30 saniyelik protesto dışında ne yaptınız? Futbolcular görevini yapmadı da siz yaptınız mı? Fiziken oturduğunuz tribünlerde ruhen yoktunuz!

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com