06 Ocak 2017 Cuma 09:47
Aile Katliamının Sebebi Sayaç

Anneyi Öldürdüğünü Hatırlamadı

TRABZON’UN Sürmene ilçesinde önceki gün Ali Ragıpoğlu tarafından tüfekle vurularak öldürülen ikisi kız biri erkek üç kardeş ve anne dün toprağa verildi. 53 yaşındaki kamu emeklisi Ragıpoğlu jandarmada ifade vermezken Cumhuriyet Savcılığı’nda verdiği ifade de sadece tartıştığı kardeşi Ahmet Ragıpoğlu’nu öldürdüğünü hatırladığı kaydedildi. Anne ve kız kardeşlerini öldürdüğünü ise hatırlamadığını ileri sürdü.

Sayaç İçin İmza İstedi

RAGIPOĞLU, Savcıya verdiği ifadede pişman olduğunu belirterek  olayı anlattı. Ragıpoğlu, “Mahalledeki babaevimizi kardeşler arasında böldük. Elektrik sayacının bulunduğu kısım kardeşim Ahmet’in tarafında kaldı. Kendi tarafıma elektrik almam gerekti. Elektrik sayacının olmadığı kısma sayaç alabilmek için müracaat ettik. Söz konusu yere sayacın alınabilmesi için kardeşlerin imza atması gerektiğini öğrendim.” şeklinde konuştu.

Tartışmada Kendini Kaybetmiş

ELEKTRİK sayacı için kardeşi Ahmet’le konuştuğunu ancak küfürlü cevap aldığını ileri süren Ali Ragıpoğlu, ‘Sana burada kimse imza vermez.’ diyerek beni kovdu. Kendimi kaybettim. Ben de sinirlenerek odamdaki tüfeği aldım, fişek koyup ateş ettim. Sonrasını hatırlamıyorum. Pişmanım.” dedi. Öte yandan cenazeler dün Sürmene’de toprağa verilirken, Elmas Ragıpoğlu’nun cenazesinin Samsun’a nakledildiği öğrenildi.

(Günebakış)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com