20 Aralık 2017 Çarşamba 16:05
AK Parti Kadın Kollarından eğitime destek

AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları organizatörlüğünde hayırsever iş adamlarının destekleriyle yapılan Erdoğdu İlkokulu Fen Bilimleri Laboratuarının açılışı yapıldı. Açılışa AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, İl Başkan Yardımcısı Hasan Dilekoğlu, İl Yönetim Kurulu üyesi Alper Bektaş, MEMUR-SEN Trabzon Şube Başkanı Mehmet Kara ve davetliler katıldı.

 Açılışta konuşma yapan AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları Başkanı Bahar Ayvazoğlu  İl Kadın Kolları tarafından örnek teşkil eden bir girişimin daha başarı ile sonuçlandığını söyledi.  Erdoğdu İlkokulunda öğrencilerin ve öğretmenlerin hizmetine sunulan fen laboratuarının AK Parti İl Kadın Kolları Sosyal Politikalar Başkanlığı birimince hayırseverlerin ihtiyaçlılarla buluşturulması neticesinde tamamlandığını belirten Ayvazoğlu “Aynı zamanda okul velisi de olan AK Parti İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Zeynep Bala'nın girişimi ile temel bir ihtiyacın karşılandı.”dedi.

 Eğitime verdikleri destekle misyonlarını daha da güçlendirdiklerini söyleyen Ayvazoğlu “Laboratuarın maddi destek boyutunda örnek bir yaklaşım sergileyen İl Başkan Yardımcısı Hasan Dilekoğlu'na, İl Yönetim Kurulu üyesi Alper Bektaş'a, iş adamı Yakup Karadeniz'e,  adamı Yahya Adem Bala'ya ve laboratuarın her aşaması ile titizlikle ilgilenen Erdoğdu ilkokulu Sınıf Öğretmeni Yasemin Çakar Kasım'a özellikle teşekkür ediyorum, niyetleri ve emekleri için kendilerine müteşekkiriz.” şeklinde konuştu. Açılış konuşmalarının ardından Laboratuarın yapılmasına destek olan iş adamlarına plaket takdim edildi. Sosyal hayatın her alanında varlık göstererek fark yaratan ve önemli işlere imza atan AK Parti Trabzon İl Kadın Kolları tüm eğitim camiası ve velilerce takdir edildi.

Son Güncelleme: 20.12.2017 16:18
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com