13 Şubat 2017 Pazartesi 12:04
AK Partili Gençler Trabzon'da Toplandı

Toplantıya AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcıları Abdulkerim Buğra Şimşek, Sinan Göktaş ve Nurettin Çelik, Gençlik Kolları 5. Bölge Sorumlusu Burak Güngör, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, AK Parti Trabzon Milletvekilleri Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar ve Salih Cora, 15 İlin (Artvin, Ardahan, Ağrı, Bayburt, Erzurum, Erzincan, Giresun, Gümüşhane, Kars, Rize, Iğdır, Ordu, Samsun, Tunceli) İl Gençlik Kolları Başkanları, Yürütme Kurulu Üyeleri, İlçe Gençlik Kolları Başkanları ve Öğrenci Konsey Başkanları katıldı.

Yaklaşık 400 gencin katıldığı toplantıda konuşan Gençlik Kolları Genel Başkanı Ecertaş, “Referandum çalışmalarında bundan önceki seçimlerde olduğu gibi Trabzon Gençlik Kollarımız başta olmak üzere 81 İlde teşkilatlanmış olan genç kardeşlerimiz görevini layıkıyla yerine getirecektir. Trabzon’umuza da bu güzel ev sahipliği için teşekkür ediyoruz.” dedi.

İl Gençlik Kolları Başkanı Halim Yılmaz da yaptığı konuşmada “Şehrimize gelerek bizlere misafir olan Tunceli’den Artvin’e kadar her bir kardeşimizin başımızın gözümüzün üstünde yeri var. Bu güzel ev sahipliğini bizlere layık gören Melih Ecertaş Başkanımıza ve hemşehrimiz olan Sinan Göktaş başkanımıza teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından anayasa değişikliğine ilişkin bilgiler verildi.

Son Güncelleme: 13.02.2017 12:44
Anahtar Kelimeler:
AK PartiTrabzon
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com