02 Şubat 2017 Perşembe 17:52
Çarşıbaşı İçin Kadın Dayanışması!

Kaymakam Beşikçi’ye yeni görevinde başarılar dileyen Milletvekili Köseoğlu, “Çarşıbaşı şirin bir ilçemiz. Keşanıyla, balığıyla, fındığıyla ve turizme hizmet verebilecek mekanlarıyla gelişmeye de açık bir ilçemiz. Milletvekili olarak ilçemizin gelişmesi noktasında hazırlanacak her türlü projeye destek vermeye hazırım” dedi.

Milletvekili Köseoğlu, beraberinde AK Parti Çarşıbaşı İlçe Başkanı Zekeriya Karaçengel ile birlikte Trabzon’un tek kadın kaymakamı olan ve kısa süre önce görevine başlayan Çarşıbaşı Kaymakamı Zerrin Çay Beşikçi’yi makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

Milletvekili Köseoğlu, kadınların siyasette ve bürokraside daha çok yer alabilmeleri için azami gayret gösterdiğini belirterek, “Bölgenin tek kadın milletvekili olarak, kadınımızın siyasette, sosyal hayatta, temsilde hak ettikleri konuma gelmeleri için Meclis çatısı altında azami gayret gösteriyorum. Gerek Sayın Cumhurbaşkanımız gerekse de Sayın Başbakanımız ile bir araya geldiğimiz her platformda da bunu seslendiriyorum. Tabi ki sizler gibi böyle önemli görevlerde bir kadını görmekten de mutluluk duyuyorum. Dilerim özellikle bürokraside üst makamlarda kadın yöneticilerin sayısı daha da artar. AK Parti iktidarları bunun gerçekleşmesi için her türlü imkanı sunmaktadır” dedi.

Milletvekili Köseoğlu, Çarşıbaşı’nın gelişmeye açık bir ilçe olduğunu belirterek, “Çarşıbaşı ilçemiz bölgenin en şirin ilçelerinden biri. Gelişmeye açık bir ilçe. Yöresel el dokuması keşanı, balıkçılığı, kaliteli fındığı, turizme açılabilecek alanları ve konumuyla gelişme anlamında kullanabileceğiniz önemli unsurları var. Bu noktada ilçenin gelişmesi için hazırlanacak her projeye bir milletvekili olarak her anlamda sahip çıkacağımın bilinmesini isterim. Bir kadın milletvekili olarak, bir kadın kaymakamın elinin değdiği Çarşıbaşı ilçemizin gelişme anlamında daha da hızlı yol alacağına inanıyorum. Görevinizde başarılar dilerken, Ankara’ya ulaşacak her projenizin de takipçisi olacağımın bilinmesini istiyorum” diye konuştu.

Kaymakam Beşikçi de Milletvekili Köseoğlu’na yaptığı ziyaretten ve verdiği destekten ötürü teşekkür etti.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com