12 Mayıs 2018 Cumartesi 16:42
Peşinatsız Taksitle Ev İmkanı Eminevim’de!
                       Peşinatsız Taksitle Ev İmkanı Eminevim’de!
                       Barınma ihtiyacı ilk çağlardan beri yeme, içme, yaşamak için nefes alma gibi gereksinimler kadar önemli olmuştur. İnsanlar kendilerini güvende hissedecekleri, aileleriyle mutlu mesut bir arada olacakları huzurlu bir eve sahip olmak isterler. "En azından başımı sokabileceğim bir evim var" diyebilmek için bugün de pek çok kişi bütçesine uygun ev arayışına giriyor. Fakat ev için gereken nakit para, çoğu zaman tek seferde verilemeyecek kadar çok oluyor... Bu durumda ev sahibi olmak isteyenler bankalara başvuruyor. Fakat bankalar verdikleri konut kredilerini faiziyle geri alıyor. Krediyi alabilmek için yapılması gereken birçok işlem faiz miktarlarıyla birleşince ev sahibi olmak isteyenleri bir hayli yorar. Bu gibi durumlarda Eminevim kendi evinde oturmak isteyenlerin imdadına yetişerek; faizsiz, peşinat istemeden, kredi notu gibi birçok faktöre bakmaksızın taksitle ev almayı sağlar!
                       Kira Öder Gibi Ev Almak Mümkün!
                       Eminevim dünyada ve Türkiye'de bir ilk olan sistem ile taksitle ev almayı kolay hale getirmiştir. Eskiden köylerde işler imece usulü yapılır, birlikte hareket edilerek her şey kolayca halledilirdi. İşte Eminevim sistemi de tam olarak bu mantıkla çalışır. Taksitle ev almak isteyenler gruplar halinde sınıflandırılır. Almak istediği evin fiyatını belirleyen tüm kişilerin kaç taksitle ödeme yapacakları  belirlenir. Taksit sayısı aynı zamanda gruptaki kişi sayısıdır. Böylece her grubun bir ödeme havuzu olur. Her ay gruptan bir ev parası toplanır ve yine her ay noter huzurunda çekiliş yapılarak bir kişi ev sahibi olur. Taksitli ev sahibi olma mantığı, kadınların yaptıkları altın günleri gibi basitçe ve etkili çalışır. Gruptaki kişiler her ay kira öder gibi kendi evlerine yatırım yapmış olur.
                       Faiz Olmadan Taksitli Ev Almanın En Kolay Yolu!
                       Eminevim ile taksitle ev almak için gelirinizin çok yüksek olması gerekmiyor. Her bütçeye uygun taksitlendirme yapılıyor. Bir defaya mahsus organizasyon ücreti ödenerek sisteme dahil olunmasının ardından 3 farklı sistem seçilebiliyor: Çekilişli Sistem, Peşinatlı Sistem ve Vade Ortası Sistem.
                       Farklı sistemlerin olması, taksitli ev almak isteyen her gelirden insanın ev sahibi olabilmesini sağlıyor. Çekilişli sistemde oluşturulan grupların içinde düzenli yapılan çekilişler ilk aylarda ev sahibi olma şansı yaratıyor. Katılımcılar çekilişler ile kaçıncı sırada ev sahibi olacaklarını öğrenip, alacakları evi buna göre belirleme imkanına sahip oluyorlar. Taksitle ev almak için çekilişli sisteme dahi olunmak istenirse; bu sistemin düşük taksitli ve sabit yardımlı versiyonlarından biri de seçilebilir.
                       Peşinatlı sistemde satın alınmak istenen gayrimenkul belirlendikten sonra verilecek peşinat miktarı düşülür, kalan miktar taksitlendirilir. Bu sistemde grup sınırlaması yoktur, teslim zamanı gelmeyen ev sahibi gayrimenkul değerini ya da taksit miktarını değiştirebilir. Bu sistemde taksitli ev almak için tek seferlik organizasyon ücreti dışında faiz ödenmez, 200 aya kadar dilenen sayıda taksitlendirme yapılabilir.
                       Vade ortası sistemde ise peşinat verilmeden önce ne kadarlık bir gayrimenkul alınacağına karar verilir. Ardından organizasyon ücreti ödenip ne kadarlık taksitlendirme yapılacağı belirlenir. Böylece evin değeri taksitlere bölünerek vade belirlenir. Ödeme planındaki taksitlerin yarısından bir ay fazlası ödendiğinde; toplam miktar katılımcıya verilir. 
                       Sistemden Çıkmak, Taksitleri Dondurmak Çok Kolay!

Eminevim'de taksitli ev sahibi olmak isteyenleri bekleyen avantajlardan bir diğeri de sistemden kolayca çıkılıp ödenen paranın iade alınabilmesidir. Ayrıca bir süre ödemelerini yapamayacak ev sahibi adayları taksitlerini kolayca dondurabilir, ardından kaldıkları yerden ödemeye devam edebilirler. Faizlerle ve kredi geri ödemeleriyle uğraşmadan, kira öder gibi kendi evinize sahip olmak için Eminevim şubelerine uğrayabilir, kendinize en uygun sistemi seçerek size en uygun ödeme planını belirleyebilirsiniz!

Son Güncelleme: 27.02.2019 18:07
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com