11 Ağustos 2017 Cuma 10:43
Teşekkürler Trabzon

Trabzon Ak Parti Millet vekili Salih Cora, Trabzon halkına desteklerinden ötürü teşekkür etti. Cora yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Ak Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Doğu Karadeniz ziyaretleri kapsamında Memleketimiz Trabzon’da gerçekleştirdiği bir dizi ziyaret kapsamında hemşerilerimizin kendilerine göstermiş oldukları ilgi, sevgi ve teveccüh hepimizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Trabzon; Sayın Cumhurbaşkanımıza her zaman olduğu gibi gönülden desteğini artan bir şekilde devam ettirmektedir.

Sayın Cumhurbaşkanımız; Beşikdüzü’nde Beşikdağı’nda yapımı devam eden teleferik çalışmalarını yerinde incelemiş ardından Beşikdüzü’nde muhteşem bir kalabalığa hitap etmiştir. Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nda işadamlarına yapmış olduğu konuşma ile Trabzon’dan beklentilerini dile getirmiş, Trabzon’un potansiyelinin mevcudun çok üzerinde olduğunu vurgulayarak üretimde ve ihracatta daha iyi yere gelmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduğunun teminatını vermiştir. Hamamizade İhsan Bey Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Danışma Meclisi Toplantımızda Ak Parti Trabzon teşkilatını yakından takip ettiğini, milletin iktidarının tarihi sorumluluğunun farkında olmamız gerektiğini hatırlatarak teşkilat mensuplarımızın motivasyonlarını artırmıştır. Ardından Ak Parti Trabzon İl Teşkilatımızın balkonundan kendisini 15 Temmuz Demokrasi Meydanında bekleyen kalabalığa seslenerek sevgi ve muhabbetlerini paylaşmıştır.

Oldukça etkili ve verimli geçen ziyaretleri esnasında desteklerini, dualarını ve katılımlarını esirgemeyen Trabzonlu hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Biz de her yerde ve her zaman Trabzon’un ve Trabzonlunun sesi olmaya devam edeceğiz. Projelerin takipçisi, Trabzonlunun temsilcisi olmaya devam edeceğiz. Güçlü Trabzon Güçlü Türkiye için hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz”

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com