06 Mart 2017 Pazartesi 13:41
Trabzon Büyükşehir'den Yomra'ya 6 Milyon Lira

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Yomra ilçesinin mahalle muhtarlarıyla istişare toplantısı gerçekleştirdi. Yomra Muhtarlar Derneği Başkanı Gökhan Gençtürk ve mahalle muhtarlarının hazır bulunduğu toplantıda ilçede gerçekleştirilmesi talep edilen çalışmalar masaya yatırıldı. Büyükşehir Belediyesi olarak 2016 yılında Yomra ilçesinde sanat yapıları dahil 6 milyon TL’lik yatırım gerçekleştirdiklerini hatırlatan Başkan Gümrükçüoğlu,

“İmkanlarımız ölçüsünde şehrimizin her noktasında çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sahada çalışma mevsiminin başlayacak olması münasebetiyle bir araya geldik. İmkânlarımız ölçüsünde bu yılda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu şekilde her yıl tekrarladığımız çalışmalarla sorunlarımızı teker teker ortadan kaldırıyoruz” dedi.

Toplantının sonunda muhtarlara teşekkür eden Gümrükçüoğlu, “Siz varsanız biz varız. Burada dile getirdikleriniz halkımızın ihtiyaç duyduğu hizmetlerdir. Halkımızın ihtiyaçlarının, taleplerinin takipçisi olduğunuz için Allah (c.c.) sizden razı olsun. Bütçelerimiz oranında mahallelerimizde gerekli olan çalışmaları gerçekleştireceğiz” diye konuştu.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com