30 Aralık 2016 Cuma 10:19
Trabzon Ceza Evinde Gizli Not Alarmı

Hainler cezaevinde de rahat durmuyor!

DARBE GİRİŞİMİ

Türkiye’nin en sık korunan, en yüksek güvenlikli cezaevleri arasında gösterilen, küçük yaştaki kız çocuklarının dahi etekleri çıkarılarak üstlerinin arandığı Trabzon Bahçecik F Tipi Kapalı Cezaevi’nde gizli not alarmı! 15 Temmuz’daki hain darbe girişiminin ardından başlatılan operasyonlar kapsamında binlerce FETÖ mensubu tutuklanarak cezaevlerine gönderildi.

ŞİFRELİ YAZILAR

Hainlerin tüm iletişim kaynaklarını kesmek isteyen istihbarat birimlerinin edindikleri yeni bilgilere göre cezaevinde yatan FETÖ mensuplarına not iletmek için örgütün yeni planı deşifre oldu. Hain FETÖ’nün, cezaevinde yatan mahkûmlara, kendi ailelerini kullanarak açık görüş günlerinde şifreli yazılarla not ulaştırabileceği bilgisine ulaşıldı.

SIKI DENETİM

Uyarıların ardından Trabzon Bahçecik F Tipi Kapalı Cezaevi’nde de denetimler en üst seviyeye çıkarıldı. FETÖ üyelerini ziyarete gelen aileler didik didik aranırken kadın ve küçük çocuklar için oluşturulan özel odalarda aramalar yapıldığı belirtildi. Hastalanan mahkûmların hastaneye sevklerinin çok sayıda asker ve gardiyan nezaretinde gerçekleştirildiği ortaya çıktı.

(Karadeniz)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com