29 Aralık 2016 Perşembe 09:48
Trabzon'da 16 Yıldır Çözülemeyen Kanlı Banka Soygunu

Trabzon’da 31 Aralık 2000 yılında meydana gelen kanlı banka soygunu 16 yıldır çözülemedi. Acılı baba Ahmet Köse, “Oğlumun kanı yerde kaldı. Katil halen aramızda” dedi Trabzon’da 31 Aralık 2000 yılında meydana gelen kanlı banka soygunu 16 yıldır çözülemedi. Acılı baba Ahmet Köse, “Oğlumun kanı yerde kaldı. Katil halen aramızda” dedi.

273 BİN TL ÇALDILAR

31 Aralık 2000 tarihinde Sümerbank’tan Merkez Bankası’na para taşıyan para nakil aracının önü Kuran-Kursu Elgafdere mevkiinde kar maskeli 3 kişi tarafından kesilmiş, araçta bulunan güvenlik görevlisi A li Köse (26) öldürülmüştü. K anlı banka soygununu gerçekleştiren ve üç kişi oldukları tespit edilen hırsızlar banka güvenlik görevlisi Ali Köse’yi öldürdükten sonra 273 bin tL ’ yi alıp kayıplara karışmıştı.

KATiL HALA ARAMIZDA

Soygundan bu yana Trabzon’da 7 vali 7 de emniyet müdürü değişti ama soygunu aydınlatma noktasında hiçbiri başarılı olamadı. Olayın halen daha aydınlatılamamasına isyan eden acılı baba Ahmet Köse, “ Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ve pek çok yetkiliden yardım istedim ama bir sonuç alamadık. Oğlumun kanı yerde kaldı. Katil ise halen aramızda eli kolunu sallayarak geziyor” diye konuştu.

Son Nokta

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com