15 Ocak 2017 Pazar 17:42
Trabzon'da Polis 24 Saat Tetikte

TRABZON’DA emniyet güçlerinin ve adliye personelinin güvenlik duvarı güçlendirildi. Terör örgütlerinin güvenlik güçlerinin yanı sıra, adliye personeline yönelik artan saldırıları üzerine Trabzon’da da bir dizi tedbir alındı. Trabzon Adliyesi önü ve çevresine uzun namlulu polisler yerleştirilirken, Emniyet Müdürlüğü önüne tam isabetle atış yapabilen dragon araç ve özel harekatçı keskin nişancılar konuşlandırıldı.

TRABZON’DA emniyet güçlerinin ve adliye personelinin güvenlik duvarı güçlendirildi. Polis, kamu kurumları önünde 24 saat tetikte bekliyor.

GÜVENLİK DUVARI OLUŞTURULDU

Tüm yurtta güvenlik güçlerinin yanı sıra, adliye personeli yönelik artan saldırıları üzerine Trabzon’da da bir dizi tedbirler alındı. Trabzon Emniyet Müdürü Ahmet Hakan Arıkan, son İzmir saldırısının ardından Trabzon Adliyesi önü ve çevresinde uzun namlulu polisler yerleştirilmesini istedi. Adliyeye giriş ve çıkışlarda da güvenlik tedbirleri artırılırken, bölgede de sivil ekipler bulundurulmaya başlandı.

EMNİYET ÖNÜNDE ÖZEL BİR ARAÇ

Trabzon Emniyet Müdürlüğü önüne tam isabetle atış yapabilen dragon araç ve özel harekatçı keskin nişancılar konuşlandırıldı.  Olası bir saldırı için emniyetin etrafına yerleştirilen keskin nişancıların kullandığı dragon aracın en büyük özelliği mayın korumasıyla güvenlik muharebe aracı olduğu belirlendi. El yapımı patlayıcıları ve roketli saldırıları için üstün koruma özelliği olan araç 24 saat süreyle emniyet önünde bulundurulacak.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com