06 Ocak 2017 Cuma 09:34
Trabzon’a Kadın Kaymakam

İÇİŞLERİ Bakanlığı’nın son kararnamesi ile Çarşıbaşı Kaymakamlığına atanan Zerrin Çay Beşikçi, ilçeye gelerek görevine başladı. Trabzon’da halen görevde olan tek kadın kaymakam Beşikçi, “Çarşıbaşı güzel ve gelişmeye müsait bir yerleşim birimi. El birliği ile güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz.” dedi.

Çarşıbaşı’nın ilk kadın kaymakamı olan Zerrin Çay Beşikçi, görevine başladı. Görevine başlar başlamaz ilçeyle ilgili bilgiler toplayan Kaymakam Beşikçi, ziyaretçilerini de kabul etmeye başladı.

Çarşıbaşı’nda güzel hizmetler yapacağına inandığını belirten Kaymakam Beşikçi, “Çarşıbaşı güzel ve gelişmeye müsait bir yerleşim birimi. Balıkçılığı ve yöresel keşan dokumalarıyla ünlenmiş bir ilçe. Yavuz Grup Yolu, fakülte binası ve turizm gibi konularda güç birliği yaparsak bu ilçe hedefine ulaşıp, kalkınma ve gelişme anlamında önemli bir mesafe alacaktır.  Elbirliği ile güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz.” dedi. Kaymakam Beşikçi’nin kaymakam olan eşi Murat Beşikçi de Şalpazarı Kaymakamlığı’ndaki görevine başladı.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com