14 Şubat 2017 Salı 13:11
Trabzon’da O İlçeye De Teleferik Müjdesi

Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu Yomra’da Sincan Kaya, Cağli Hanları ve Mavulpos güzergahında teleferik projesi için çalışmalara başladı. Sağıroğlu, projeyi Dubaili Armada Gruba önerdi.

Trabzon’un Yomra İlçesine bir müjde daha geliyor. Yomra’ya kazandırdığı oteller ve rezidanslarla turizm potansiyelini artırmak için önemli adımla atan Yomra Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, dev bir projeyi daha hayata geçirmek için düğmeye bastı. Sağıroğlu, Sincan Kaya ile Cağli Hanları ve Mavulpos güzergahında teleferik projesini hayata geçirmek için düğmeye bastı. Sağıroğlu’nun Dubaili yatırımcı Armada Gruba önerdiği ve yatırımcıların projeyi beğendikleri öğrenildi.

YATIRIMCILAR PROJEYİ BEĞENDİ

Sağıroğlu, “Sincan Kaya, Cağli Hanları ve Mavulpos ile ilgili turizm çalışmaları yapıyoruz. Teleferikte içinde olmak üzere bir çalışma yapıyoruz. Ama henüz yer çalışması yapılmadı. Biz belediye olarak bir çalışma yaptık. Bu çalışmamızı da Dubaili yatırımcılara önerdik. Öneri yaptığımız grupta çalışmalarımızı beğendi. Ama henüz yer çalışması yapılmadı. Biz her projenin arkasında dururuz. Geriye de çark etmeyiz. O projeyi evvel Allah hayata geçiririz. Bir yatırımcı olmazsa diğer yatırımcı olur ama o projeyi sonunda kazandırırız” dedi.

(Sonnokta)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com