11 Şubat 2017 Cumartesi 10:19
Trabzon’da Ölü Terörist Transferi

Daha sonra teröristler şehirdeki kimsesizler mezarlığına defnediliyor. Ta ki yakınları onları teşhis edip cenazelerini alıncaya kadar.

OTOPSİ YAPILDI

Ağır, Kar, Iğdır ve Ardahan’da güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirilen PKK Terör örgütü üyelerinin otopsi yapılmak üzere bağlı bulundukları Trabzon Adli Tıp Kurumu’na gönderildikleri ortaya çıktı.  Otopsileri yapılan bazı PKK’lı hainlerin kimsesi çıkmadığı için Trabzon’daki kimsesizler Mezarlıklarına defnedildiği ortaya çıktı.

ÖRNEKLER ALINDI

Aylar sonra çocuklarının bir çatışmada güvenlik güçleri tarafından öldürüldüklerini öğrenen aileler Trabzon’a gelerek Adli Tıp kurumuna müracaat etti. Kendilerine gösterilen fotoğraflar ve alınan kan örnekleri ile çocuklarını teşhis eden ailelerin daha sonra onların gömüldükleri yerden alarak memleketlerine götürdükleri belirtildi.

ŞU AN MEZAR YOK

Şu an Trabzon’da herhangi bir PKK’lı mezarının bulunmadığını açıklayan yetkililer “Trabzon Adli Tıp Kurumu’nda tanınmayan birçok cesedin otopsisi yapıldı. Bunlar sadece PKK’lılar değil. Otopsinin arından sahibi çıkmayanlar kimsesizler mezarlığına defnediliyor. Ancak şu an Trabzon’da herhangi bir örgüt mensubunun mezarı bulunmuyor” ifadelerini kullandılar.

(Karadeniz)

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com