08 Haziran 2018 Cuma 16:45
Usta şoför esnafını sofrada buluşturdu

İftar programında konuşan Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ömer Hakan Usta katılan herkese teşekkür ederek, “Trabzon insanını her gün sırtında taşıyan büyük şoför esnafı hepiniz hoş geldiniz. Bu yola çıkarken ilk olarak şoför esnafımıza yalan söylemeyeceğim oldu. Rabbime şükürler olsun bana inandınız, bu görevi layık gördünüz. Emanetiniz başım üstündedir. İlk günden itibaren var gücümüzle çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Ardından konuşma yapan Trabzon Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Akkaya, şoför esnafına cefakar çalışmalarından ötürü teşekkür etti.

CORA: KALDİL’E BAYRAK ASACAĞIZ

Ak Parti Trabzon Milletvekili Salih Cora yaptığı konuşmada, “Yakın bir süreçte cumhuriyet tarihimizin en önemli seçimi yapılacaktır. Şu iki buçuk yıllık dönem içerisinde bir çok terör olaylarıyla karşı karşıya kaldık. Sizlerin iradesiyle, büyük bir darbe girişimini bastırdık. Sizlerin milletvekili olarak sizleri yalnız bırakmadık. Bu süreçte Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkalım. Yatırımlar yarım kalmasın. Terörle mücadele yarım kalmasın, Kandil’e bayrağı asacağız” ifadelerini kullandı.

BALTA: ŞOFÖR ESNAFIMIZ BİZLERİ MOTİVE EDİYOR

Ak Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta ise yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yaklaşık 15 günden beri sürekli Trabzon’dayız. Şoför esnafımızın bazen gülümseyerek bazen korna çalarak destek vermesi bizi motive etmiştir. 24 Haziran seçimleri cumhuriyet tarihinin en önemli seçimlerinden birisidir. Biz bu seçimler öncesinde ülkemizde yaşananları 2002 ve öncesinde biliyoruz. Şöyle 2002 öncesine gittiğimiz zaman 28 Şubatları hatırladığımız zaman tankların sokaklarda yürüdüğümü biliyoruz. Bunları rabbim bizlere tekrar yaşatmasın.

TÜRKİYE’NİN ROTASINI MİLLET ÇİZİYOR

Ülkemizde ve dünyada krizler devam ediyor, ama ülkemiz bu krizlerden en az etkilenenlerden birisi. Türkiye’nin büyümesini gelişmesini istemiyorlar. Türkiye islamın son kalesi olarak görülen bir ülke, Türkiye’nin rotasını artık millet çiziyor. Türkiye gelişti gelişmeye devam ediyor. Türkiye artık geriye dönemeyecektir.”

Anahtar Kelimeler:
Trabzonömer UstaIftar
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com