Artık balayı dönemi geçti. Trabzonspor yönetimini hız verecek kaleme alma vakti geldi. Hemen söyleyeyim, burada yazacaklarım benim gözlemimdir. Gözlemde, “doğru tektir” mantığı aranmaz. Bu yüzden kimse alınmasın-gücenmesin!

Ahmet Çubukçu: Her yönetimin bir “babacan” yöneticisi vardır. Tüm camiayı kucaklayan ve birleştiren... Çubukçu da bu misyonda yoluna çok güzel şekilde devam ediyor.

Nevzat Aydın: Daha yönetimin tanıtım gününde, takım elbise giymeyerek farklı olacağının ışıklarını yakmıştı. Öyle de oldu! Yönetimin en aktif ismi... Transferden tek sorumlu diyebiliriz. Şuan için taraftarların, ona büyük bir sevgisi var ama transferler tutmaz ise; bu sevgi tepkiye dönebilir.

Önder Bülbüloğlu: Onu sadece UEFA görüşmelerinde gördük ama öyle büyük bir iş başardı ki alkışı hak etti. Trabzonspor, UEFA’dan ciddi yaptırımlı cezalar almadıysa bunda en büyük pay sahibi Bülbüloğlu’nundur.

Mehmet Yiğit Alp: Türkiye’nin televizyon arkasındaki önemli isimlerinden... Trabzonspor TV kurulduğunda daha aktif görev yapacaktır.

Zeki Öztürk: Bilgim yok...

Gençağa Meriç: Futboldan uzak, önemli bir işadamı... Kasaya ne kadar yardımı dokundu bilmiyoruz ama maddi anlamda başvurulacak kapı o olmalı! Son dönemlerde medyada ön planda...

Orhan İlarslan: Bu yönetimde de gruplaşma ve kişiler arası kopukluklar olsa da; neredeyse yönetimin tamamının saygı ve sevgi duyduğu bir isim...

Ali Rıza Egemen: Yönetimin en pozitif ismi... İkili ilişkileriyle kulübe ve camiaya büyük katkısı oluyor.

Suat Şen: Daha önceden kendisini kanıtlamış bir isim. Acilen 1461 Trabzon’da yetki ona verilmeli.

Asım Örem: Göreve hızlı bir giriş yaptı. Trabzonspor’un son senelerde sıkıntılı olan “Basın Sözcüsü” koltuğunu layıkıyla doldurdu. Ama son haftalarda çok sessiz. Sebebi merak ediliyor!

Gökhan Saral: Yönetimde futbol bilgisi yukarıda olan 2-3 isimden biri... Kulübe gelen cezayı; kasadan değil, kendi cebinden ödeyerek de Trabzonspor’luluğunu kanıtladı.

İsmail Yüksek: Yıldız Teknik Üniversitesi’nin Rektörü olan Yüksek, temsil yeteneği ile Trabzonspor’a yakışan bir isim. İstanbul’da güzel organizasyonlara da imza attı.

Coşkun Bülbül: Bilgim yok...

Emre Aksoy: 3 sene önce Trabzonspor seçimlerinde kendini kanıtladı. Taraftarların en mutsuz olduğu TS Club yönetimi onda... Fakat taraftarlar henüz tam anlamıyla mutlu olmuş durumda değil.

Okan Alemdaroğlu: Bilgim yok...

Kazım Tuncay Bekiroğlu: Sadri Şener döneminin Polonya temsilcisi olan Bekiroğlu, bu dönem gün yüzüne pek çıkmıyor.

Özer Bayraktar: Bilgim yok...

Yiğit Oğuz Duman: Bilgim yok...

Adem Berber: Bilgim yok...

Fatih Vardaroğlu: Bilgim yok...

Erhan Çimşir: Temsil yeteneği olan genç bir isim. İlerleyen zamanlarda daha ön plana çıkacağını düşünüyorum.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com