03 Mart 2017 Cuma 13:55
1461 Trabzon, Trabzonspor AŞ'ye Devredildi

Bordo Mavili ekibin Pilot takımı 1461 Trabzon artık dernek olarak yönetilmeyecek. Bordo mavili ekibin yönetiminin aldığı karar gereği 1461 Trabzon spor derneği artık Trabzonspor AŞ’ye devredildi. Yönetim kurulu bu gün yaptığı genel kurul ile devir işlemleri gerçekleştirdi 1461 Trabzonspor'un Olağan Genel Kurulu, 37 delegenin katılımıyla 1461 Trabzon Tesisleri'nde yapıldı.

Genel Kurul açılış öncesi yapılan Divan Kurulu seçiminde, Sebahattin Alemdar,Osman Arz ve İsmail İnan kongre divan kuruluna oy birliği ile getirildi.  Olağan Genel Kurula, Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu, Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri Ali Riza Egemen, Okan Alemdaroğlu, Erhan Çimşir, Özer Bayraktar, 1461 Trabzon A.Ş. Başkanı Osman Aynacı ve, yönetim kurulu üyeleriyle oy kullanma hakkına sahip olan delegeler katıldı. 

İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından yönetim kurulu faaliyet raporu, denetleme kurulu raporu ve mali rapor okunarak oy birliği ile kabul edildi. Ayrıca gündemin bir başka maddesi olan 1461 Trabzon Derneğin feshinin görüşülmesi ve oylanması, sonucunda bu maddede oy çokluğu ile kabul edildi.

Anahtar Kelimeler:
1461 TrabzonTrabzonspor
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com