03 Ocak 2017 Salı 09:38
Akyazı Devrediliyor

Akyazı Şenol Güneş Stadyumu’nda bugün TOKİ, Gençlik Spor Bakanlığı ve Trabzonspor heyeti son incelemeleri yapacak. Eksiklerin tespitinin ardından TOKİ stadı Gençlik Spor Bakanlığı’na devredecek, ardından da Trabzonspor’a devir süreci başlayacak. Trabzonspor’un 29 Ocak’taki Gaziantepspor maçını Şenol Güneş Stadyumu’nda oynamak için TFF ile görüşmelere başladığı öğrenildi.

Son Güncelleme: 03.01.2017 11:04
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com
Avatar
Kemal beziroğlu 1 yıl önce

yerel gazetelere terörü bitirecek bir önerim var.
vatandaşların ve yetkililerin bilmesi için yayınlamanızı talep ediyorum.
terörün ana kaynağı insanların kendilerini ifade edememesidir. yaşadığı sorunları çevresinde gördüğü yanlışları dile getirmek isteyen söz hakkı bulamayan insanlar dışlanır ie kapanır şiddete yönelir.
örnek profosör ted kaczynsky
ülkemizde 81 ilde 1000 tane yerel gazete var. devlet 1 yıllık fon ile bu gazetelerden günde 2 sayfa reklam vermiş gibi satın alır. bölgede yaşayanlar düşünceleri okuyucu mektubu olarak bu 2 sayfada yer alır. günde 10 bin yılda 3.5 milyon kişi fikirlerini ifade eder. yetkililere ulaşır. i̇şadamları fikirleri değerlendirerek yatırıma çevirir. bu yöntem askeri harcamalardan daha ucuzdur. baskıcı sosyal ekonomik yapının yerini katılımcı sosyal ekonomik yapı alır. ülkenin ekonomik durumu artar. gazetelerin geliri artar basın özgürlüğü genişler. vatandaşların güven duygusu artar. terör azalır.
i̇letişim enerjimerkezim.blogspot.com