10 Haziran 2018 Pazar 18:54
Ben Trabzonspor  taraftarıyım

YOLLARI AYRILDI

Trabzonspor’un Akhisar’dan kadrosuna kattığı fakat sonrasında bir dönem Osanlıspor’da kiralık olarak oynadıktan sonra tekrar Trabzonspor’a dönen Uğur Demirok’un sözleşmesi sona erdi. Trabzonspor yönetimi oyuncu ile görüşüp yollarını ayırma kararı alarak sözleşmesini yenilemedi.

TRABZONSPOR TARAFTARIYIM

Trabzonspor’dan ayrılan ve çalışmalarını bireysel olarak sürdüren Uğur Demirok, ayrılık sonrası ise ilk yaptı. Trabzonlu olmadığını söyleyen Uğur, “Ama her şeyden önce Trabzonsporlu oldum ve Trabzonspor taraftarıyım. Bunun bilinmesini istiyorum” dedi.

AYRILIKLAR OLUYOR

Profesyonellikte kavuşmaların olduğu gibi ayrılıkların da olduğunu söyleyen Uğur Demirok, “Hedefim futbolu Trabzonspor da bırakmaktı ama olmadı. İki tarafında aldığı karar ile birlikte ayrılık yaşandı. Trabzonspor’dan buruk ayrılıyorum ama futbolda böyle şeyler oluyor” dedi.

HAKLARINI HELAL ETSİNLER

Şuanda çalışmalarına bireysel olarak devam ettiğini söyleyen Uğur, “Birkaç takımla görüşme halindeyiz. Bakalım ne olur ne biter bilinmez. Birkaç haftaya bir takımla anlaşacağımızı düşünüyorum. Trabzonspor taraftarları haklarını helal etsinler. Onlar benim hep kalbimde olacak. Kalbimin bir yarısı Trabzon’da olacak” dedi.

Oğlum Trabzonlu

“Belki ben Trabzon’da doğmadım ama ben hep Trabzonspor’un taraftarı olacağım. Buradan Trabzonspor taraftarı olarak ayrılıyorum. Benim için en güzel mutluluk ise oğlumun nüfus kağıdında Trabzon yazmasıdır”

Son Güncelleme: 10.06.2018 18:55
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com