10 Temmuz 2017 Pazartesi 15:17
Düşün Trabzonspor’un yakasından

Karadenizinsesi.com / Spor Servisi - Trabzonspor bir yandan kadrosunu güçlendirme çalışmaları yaparken, diğer yandan da yeni sezonda kadrosunda olmayan oyuncuları elinden çıkarmaya çalışıyor. Trabzonspor kadrosundan Muhammet Demir, Aykut Demir, Sefa Yılmaz ve İbanez’i göndermek isterken, Muhammet Demir ve İbanez’i isteyen kulüplerle görüşmelerin olduğu ifade edildi.

Trabzonspor’a en çok sıkıntıyı ise Sefa Yılmaz ve Aykut Demir’in çıkardığı kaydedildi. Trabzonspor ile 1’er yıllık daha sözleşmeleri bulunan iki oyuncunun gelecek sezonki alacaklarının tamamını istedikleri ve sözleşmelerini ancak öyle feshedebileceklerini yönetime ilettikleri kaydedildi. Özellikle Trabzon kökenli iki oyuncunun bu tarz yaklaşım sergilemeleri ise dikkat çekti.

Trabzonspor’da 1 yılda 5 Milyon TL kazanan Aykut Demir ve 4 Milyon TL kazanan Sefa Yılmaz’ın yönetimle yaptıkları görüşmede rest çektikleri ve, “Ya alacaklarımızın tamamı ile önümüzdeki sezonun parasını verirsiniz öyle gideriz yada kadro dışı da kalsak, 1 yıl yatsak da oynamadan paramızı TFF kanalı ile alırız. Bize bu paraları başka takımda kimse vermez” dedikleri belirtildi.

Trabzonspor yönetiminin ise bu oyuncularla geçmişte nasıl böyle sözleşmeler yaptıkları konusunda şaşkınlıklarını dile getirdikleri ifade edildi. Geçmiş yönetimin Trabzonspor’a yaşattıkları zararın sadece Sefa ve Aykut Demir ikilisinde bir hayli fazla oldu.

Mehmet KARAGÖZ

Son Güncelleme: 10.07.2017 15:42
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com
Avatar
TEMEL DOGRU 3 ay önce

sayin günes olsa bu oyunculari asla göndermez bakma bjk da ona sunulan imkanlar son derece fazlada herkes onu iyi antrenör saniyor.tolgaya önc bjk lilar protesto ettide günes yedege cekti yoksa kendinin ipi cekiliyordu günes o kadar antrenör iste