29 Mayıs 2016 Pazar 11:26
Futbolculara Tatilde De Rahat Yok

Bu noktada tüm futbolculara telefonla ulaşan Yanal, ekibinde yer alan ve ‘Profesör’ unvanlı kimliğiyle bilinen antrenman bilimi uzmanı olan Prof.Dr. Niyazi Eniseler’le bağlantı kurmalarını ve tatilde nasıl bir idman programı uygulamaları gerektiğini ondan istemelerini söyledi.  

Ersun Yanal’ın daha önce Ankaragücü, Denizlispor, Manisaspor ve Fenerbahçe'de birlikte çalıştığı en güvendiği isimlerden biri olan Profesör Niyazi Eniseler, iki yıl önce Fenerbahçe'de yaşadıkları şampiyonluğun da mimarlarından biri olarak gösterilmişti.

PROGRAMA UYMAYAN YANDI
Celal Bayar Üniversitesi BESYO'da öğretim görevlisi olarak görev alan Rrofesör Eniseler, antrenman bilimi konusunda üniversitelerde ders verirken; 30'dan fazla makalesi yayınlandı. Tecrübeli antrenman bilimi uzmanı, futbolcularla kurduğu bağlantıda, şu anda yaş, boy kilolarını ve tüm fiziki şartlarını öğrenip, tatil boyunca nasıl bir program uygulamaları gerektiğini anlatıyor. Futbolcuların da kampa her yönüyle hazır bir şekilde gelmelerini sağlıyor. Futbolcuların, Ersun Yanal’ın talebi doğrultusunda ve Profesör Niyazi Eniseler’in programı doğrultusunda çalışıp çalışmayacakları ise merak ediliyor. Futbolcuların programa uymamaları halinde sezon başında çok zorlanacaklarının da altı çiziliyor.

Son Güncelleme: 29.05.2016 11:41
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com