15 Ekim 2016 Cumartesi 16:25
Gökhan Saral

Trabzonspor’un en önemli sorunlarından birinin samimiyetsiz, çıkarcı ve adamına göre Trabzonsporlular olduğunu söyleyerek, Trabzonspor’dan faydalanmak isteyenlerin “hep biz yönetelim” mücadelesi verdiğini belirtti.

Saral, bu zihniyetin başarılı olamayacağını söyleyerek yönetimlerin geçici ama Trabzonspor’un kalıcı olduğunu belirtti. Trabzonspor’u kendi menfaatleri uğruna başarısız olmasını bekleyenlereLanet Olsun” ifadesini kullanan Gökhan Saral, “Selam olsun kalbi Trabzonspor için atanlara” ifadesini kullandı.

İşte Gökhan Saral’ın o açıklamaları ;

Trabzonsporumuzun en önemli sorunu samimiyetsiz, çıkarcı ve adamına göre Trabzonsporlu olanlardır. Ömrünün sonuna kadar maddi manevi ticari yada siyasi olarak Trabzonspor’dan faydalanmak isteyenler "hep biz yönetelim "mücadelesi veriyor! Sırf "yönetim değişsin bize yol açılsın" anlayışıyla Trabzonspor’un başarısızlığını isteyenler dün olduğu gibi bugünde sahadalar!!! Bu zihniyet asla başarılı olamaz. Bu yönetim de bunlara katiyen prim vermez. Yönetimler değişir kalici olan Trabzonspor’dur. Selam olsun kalbi" Trabzonspor için atanlara "Lanet olsun çıkar ve menfaat uğruna takla atıp başarısızlık  için dilek tutanlara...

Gerçek Trabzonsporluluk sevinçte de  tasada da bir ve bütün olmaktır.Aslolan kişiler değil Trabzonspor’dur. İnsan fanidir ölür, Trabzonspor baki kalır.!

Son Güncelleme: 15.10.2016 16:23
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com