22 Ağustos 2012 Çarşamba 21:14
Güneş'ten Açıklama

Yarınki Videoton maçının kiritik bir maç olduğuna dikkat çekerek, "Bir yıllk sezonun beklentisine cevap vereceğimiz bir maç olacaktır. Hem oyuncular için hem de bizçim için önemli bir maç olacak.

RAKİP SAVUNMA ANLAYIŞI İLE ÖN PLANA ÇIKIYOR

Rakibimiz önemli bir takım alan savunmalarını iyi yapabilen ama hücuma çıktığında da hızlı ve teknik çıkan bir takım. Bunlara hazırlıklı olarak çıkmak zorundayız. Her iki maçta alacağımız sonuçlar önemli olacak. Rakibimizin oynadığ 2 maça bakıldığında özellikle savunma anlayışıyla sahaya çıkan bir takım olduğunu görüyoruz. Bize de pozisyon vermeden oynamak isteyeceklerini düşünüyoruz. Ama hücum oyunu oynamaya çalışacağız. Sabrımızın sonunda umarım gol yemeden ikinci maça avantajlı şekilde çıkmak istiyoruz" dedi.

VİDEOTON'U YENECEK TAKTİKLE OYNAYACAĞIZ

Güneş, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

Videoton'un UEFA'da yaptığı maçlarda, ilk maç kendi sahasında olmasına rağmen tamamen yarı sahada oynadı. Savunma anlaşıyının ön plana çıktığı bir takım oluyor. Hucüm ettği zaman, geriye gelmeleri biraz daha sıkıntılı oluyor. Ama geriye gelip hucuma çıkmaları daha iyi. İyi eğitimli bir ekip görüntüsü var. Biz bir üst tura çıkmaya çalışacağız. Bunu yenecek bir oyun anlayışı ile oynayacağız. İki takımında çok hırslı ve çok saldırgan bir oyun oynayacaklarını düşünüyorum.

KARABÜKSPOR MAÇINDAKİ 11'Mİ OLACAK

Bu maçta bütün gücümüzü ortaya koyacağız. Yetenğimizi de ortaya koyduğumuzda onlardan daha iyi olacağız.

Karabükspor maçından daha iyi bir oyun oynayacağız. Ama tabi ilk 11 bakımından onu yarın göreceğiz.

BAMBA: ORAYA RAHAT BİR ŞEKİLDE GİTMEMİZ GEREK

Güneş'in ardından konuşan Sol Bamba ise, ""oraya rahat bir şekilde gitmemiz gerekiyor. Ve elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu iki ayağı da ciddi bir şekilde oynanımız gerekiyor ki 6 maçlık grup ayanğına devam edelim. Türkiye ligine çok büyük mücadele içindeyiz. Orda da yüksek hedeflere oynuyoruz. Her ikisin de de hedeflerimize ulaşağız.

İYİ BİR OYUNCU OLARAK HATIRLANMAK İSTERİM

İlk resmi maçta her oyuncu iyi hatıralarla tamamlamak ister. Bende bunu istiyorum. Ama değişen birşey olmayacak. Daha önce hazırlık maçlarında elimizden en iyisin yapmaya çalışmışsak yarın akşamda en iyisini yapmak için çabalayacağız ve kazasız birşekilde atlatmaya çalışacağız" dedi.

Son Güncelleme: 22.08.2012 21:17
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Karadenizinsesi.com